Zdjęcie sali kinowej

Sylwester w kinie w Lublinie? Gdzie się wybrać, co obejrzeć, ceny biletów

Spędzenie sylwestra w kinie może być ciekawą i oryginalną alternatywą dla tradycyjnych form spędzenia tego wieczoru. W wielu kinach w Polsce przygotowano specjalne sylwestrowe. Postanowiliśmy przejrzeć ofertę na sylwestra kin z Lublina.

 Lublin. Gdzie wybrać się na sylwestrowy seans w kinie?

Kino to miejsce, w którym można poczuć niepowtarzalną atmosferę i zaczarować się seansem filmowym. Spędzenie w nim sylwestra jest niecodziennym i oryginalnym sposobem na świętowanie tego wieczoru, który z pewnością zapadnie w pamięci na długo.

Postanowiliśmy przejrzeć ofertę na tegorocznego sylwestra przygotowane przez lubelskie kina. Na ten moment ofertę na spędzenie sylwestra w kinie przygotowało Kino Bajka. Pozostałe kina Multikino w Galerii Olimp, Cinema City w Lublin Plaza i Cinema City w Felicity Lublin nie mają sylwestrowego seansu.

 Sylwester 2023 w Kinie Bajka

W programie wieczoru zaplanowano trzy filmy, szwedzki stół z gorącym daniem, losowanie upominków, pokaz fajerwerków, taniec na sali i inne atrakcje. Pomiędzy seansami przewidziano krótkie przerwy.

Za sylwestra w Kinie Bajka zapłacimy 190 złotych od osoby.

 Program wieczoru:

19:45 – Otwarcie kina w sylwestrowy wieczór. Dla widzów lampa wina w holu.

20:15 – „Do usług Szanownej Pani”, reż. Gilles Legardiner (komediodramat)

Osiągnąwszy wiek, w którym niemal wszystkie bliskie mu osoby odeszły lub rozjechały się po świecie, Andrew Blake nie ma już nawet ochoty na żarty ze swoim kolegą z młodości, Richardem. Pod wpływem nagłego impulsu postanawia przekazać stery swojej małej angielskiej firmy w ręce zaufanej asystentki i zatrudnić się w charakterze majordoma we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Na miejscu nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości i to mu się podoba.

Krótka przerwa

22:15 – „Dream Scenario”, reż. Kristoffer Borgli (komedia)

Komedia, o jakiej nikomu się nie śniło! „Dream Scenario” to wyprodukowany przez studio A24 film z Nicolasem Cage’em w brawurowej i całkowicie zaskakującej roli. Paul (Cage) to sympatyczny, choć trochę nudny profesor akademicki, który znienacka zaczyna pojawiać się w snach milionów obcych ludzi – a wszyscy zadają sobie pytanie: dlaczego akurat on?

23:50 – Przywitanie Nowego Roku 2024

Hucznie, przy blasku fajerwerków otworzymy szampany i przywitamy o północy Nowy Rok 2024. Przy bąbelkach i rozgrzewających napojach, gorącym daniu, smacznych przekąskach w rytm dobrej muzyki będziemy świętować początek Nowego Roku.

01:00 – „Ferrari”, reż. Michael Mann (dramat biograficzny)

Rok 1957. Włoski kierowca i przedsiębiorca Enzo Ferrari zmaga się z problemami finansowymi oraz rodzinnymi, przygotowując jednocześnie do wyścigu Mille Miglia.