kiermasz-olimp

Społeczny Kiermasz Świąteczny i event z Mikołajem
9 grudnia 2023 r,  w godzinach 12-18

 GALERIA OLIMP

 

Już w sobotę 9 grudnia będzie można poczuć świąteczną atmosferę w Galerii Olimp i kupić wyroby rękodzielnicze o charakterze świątecznym wykonane przez placówki edukacyjne, organizacje pozarządowe, środowiskowe domy samopomocy, warsztaty terapii zajęciowej, kluby seniora. To doskonały czas na wsparcie cennej idei pomocy społecznej. Taka właśnie idea przyświeca Społecznemu Kiermaszowi Mikołajkowemu, który Prezydent Miasta Lublin, przy współpracy z Galerią Olimp organizuje w sobotę 9 grudnia w godzinach od 12.00 do 18.00 na parterze w głównym holu centrum. A o godz. 17.00 świąteczny występ uczniów szkoły Blue Life Art.

W ofercie kiermaszu znajdą się: ozdoby choinkowe, oryginalne stroiki, wyjątkowe bombki, świąteczne kartki – upominki dla najbliższych.

Tego dnia nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Podczas wydarzenia pojawi się sam Święty Mikołaj, który w świątecznej scenerii zasiądzie na czerwonym fotelu i wraz ze Śnieżynkami dostarczy dzieciom świetnej zabawy. Oczywiście będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Będą też liczne gry, zabawy i konkursy, a w godzinach 12-17 świąteczne warsztaty z: ozdabiania bombek dekorowania świątecznych pierniczków, a także wielu innych dekoracji bożonarodzeniowych, a także uwielbiane malowanie buziek!

Zapraszamy na zakupy i do wspólnej zabawy !