gra-dpswiadczen

Spektrum – gra doświadczeń

 23 lutego 2024 r., godz. 18:00 
24  lutego 2024 r.,  godz. 20:00 
25 lutego 2024 r.  godz., 17:00

Udział w grze jest bezpłatny

Nowo wyremontowane Piwnice Centrum Kultury staną się na kilka dni areną zdarzeń, które w swojej ilości i intensywności dostarczą całego spektrum doświadczeń: zmysłowych i kulturowych.

Na początek proponujemy zapoznanie się z nową przestrzenią, ale w alternatywny, angażujący sposób. Zapraszamy do podjęcia wyzwania i przejścia przez podziemny labirynt. Co nas tam spotka? Powrót do dzieciństwa, walka z grawitacją, zamiana ról i artystyczne wyzwania. Do tego wszystkiego należy dodać jeszcze oczywiście muzykę i dobrą zabawę!

Przestrzeń Piwnic, jak i sama Gra są szczególnie dedykowane młodzieży. Wydarzenie jest więc okazją do międzypokoleniowej integracji. Zmierzenie się z przygotowanymi zadaniami to również szansa na poznanie możliwości tego miejsca oraz odkrycie własnego potencjału.

Poziom zaangażowania w przejście poszczególnych stacji będzie zależny od uczestnika. Można w pełni zanurzyć się w proponowanym spektrum doświadczeń lub pozostać obserwatorem zdarzeń. Dla tych, którzy potrzebują szczególnego wsparcia, przygotowaliśmy również narzędzia dostępności takie jak: tłumaczenie na Polski Język Migowy, asystę czy audiodeskrypcję. Chęć skorzystania z nich można zgłosić droga mailową, podczas zapisów.

Zapisy: rezerwacje@ck.lublin.pl lub tel: 81 466 61 40

Gra przeznaczona dla osób powyżej 15 lat. Wejście do Piwnic od strony Bigmaru na tyłach budynku.
Wejścia w grupach 4-osobowych co 5 min; dokładna godzina wejścia zostanie przekazana po potwierdzeniu zapisu.