samochodowa-gra-miejska

SAMOCHODOWA GRA MIEJSKA

12 kwietnia 2024 r, g.20:00

 
 
 
12 kwietnia o godzinie 20:00 odbędzie się kolejny etap zawodów orientacji samochodowej CITYRAID. Zapraszamy Ciebie i Twoją drużynę do rzucenia wyzwania innym drużynom z Twojego miasta i udowodnienia, że potraficie najlepiej orientować się, planować trasę i znaleźć najciekawsze miejsca w swoim mieście przez 3 godziny gry. Wszystko, czego potrzebujesz do tej przygody, to drużyna (2-5 osób), samochód i smartfon
 
Czy jesteś gotowy/a wypróbować CITYRAID i doświadczyć wyjątkowe emocje oraz przygody, o których będziesz długo wspominał/a? Od teraz na uczestników wydarzenia czeka aż 30 zadań! 
 
Nabyć bilety na najbliższą grę oraz dowiedzieć się zalecaną lokalizację startu możesz tutaj: https://bilet.cityraid.pl
 
– Kto może wziąć udział w wydarzeniu?
Niezależnie od płci i wieku, czy uważasz się za sportowca, czy osobę z nadwagą, czy jesteś niski, czy wysoki — zasługujesz na czas wolny wysokiej jakości.Jeśli więc nie chcesz kolejny raz po prostu iść do baru, oglądać telewizji na kanapie, albo po prostu brakuje Ci pomysłów na to, co robić z przyjaciółmi – proponujemy spędzić czas razem z “CITYRAID”!
 
– Jakie są nagrody?
Najlepszej drużynie sezonu wiosennego przyznamy nagrodę o wartości 2000 PLN 
 Zależnie od ostatecznej liczby uczestniczących drużyn w mieście, nagrodzimy drużyny bezpłatnym biletem na najbliższy etap CITYRAID. Jeśli w mieście będzie grało mniej 10 drużyn, bilet zostanie przyznany drużynie TOP1. Jeśli będzie więcej 10, ale mniej 20 drużyn, darmowy bilet zostanie przyznany drużynom TOP2 itd.
 
-Ile kosztuje udział w wydarzeniu?
 Skorzystaj z promocji – cena dla całej drużyny tylko od 100 PLN.
Masz pytania dotyczące gry? Skontaktuj się pod numerem +48 732 083 322 i rozwiej wszelkie wątpliwości. Więcej informacji na stronie https://www.cityraid.pl
Bilety do nabycia: https://bilet.cityraid.pl
 
Czy już jesteś jednym z nas?
 
https://www.facebook.com/events/402037995875850