Plakat reklamujący warsztaty dla młodzieży w jednej z lubelskich dzielnic.

Rusz swój mózg! – 

warsztaty dla młodzieży w wieku 11-16 lat

26 października 2022, g.16

Zapisy: Miejska Biblioteka Publiczna Filia 38 ul. Relaksowa 25 – osobiście w bibliotece,

 tel. 81 311 01 12, filia38@mbp.lublin.pl

Gdy myślisz o nauce na kolejną klasówkę czy egzamin robi Ci się niedobrze? Znajdziemy na to wspólnie rozwiązanie. Na zajęciach dowiesz się jak kreatywność pomaga w nauce, jak ćwiczyć mięsień koncentracji oraz jak opowiadanie historii czy rysowanie może sprawić, że nauka będzie przyjemniejsza i skuteczniejsza 

Celem spotkania jest odnalezienie swojego stylu uczenia się oraz poznanie tricków na przyjemne zapamiętywanie i stworzenie super notatki.

Prowadzenie: Dominika Knap – animatorka kultury, edukatorka, koordynatorka projektów. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, ale także innymi grupami wiekowymi czy o różnych potrzebach edukacyjnych. Pracuje głównie metodami cyrkowymi, plastycznymi i ruchowymi. Współzałożycielka i członkini Fundacji Inside Out, w której odpowiada za panel żonglersko- cyrkowy, dostępność wydarzeń i koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.

Na prośbę osoby uczestniczącej możliwe jest tłumaczenie na PJM. Prośbę trzeba skierować do 5 dni przed wydarzeniem na email: biuro@fundacjainsideout.pl

Warsztaty będą odbywać się na parterze. W bibliotece znajduje się toaleta dla osób z niepełnosprawnościami. Utrudniony jest dojazd pod sam budynek biblioteki, brak miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnościami. 

Udział bezpłatny.

 

Projekt realizowany ze środków Miasta Lublin w ramach Programu Dzielnice Kultury – Młodzież Inspiruje Dzielnice, którego Operatorem jest Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”.