Zdjęcie Raya Wilsona podczas występu w trasie koncertowej Genesis Classic.

Ray Wilson – Genesis Classic

10 lutego 2024 r., g. 19

Centrum Spotkania Kultur

 Ray Wilson to były wokalista zespołu Genesis i lider grupy Stillskin. W 2024 roku w trasie koncertowej “Genesis Classic”, artysta przypomni publiczności największe przeboje Genesis i grupy Stiltskin. 

Wieloletnia kariera solowa i współpraca z legendarną grupą Genesis sprawiła, że Ray Wilson jest twórcą znanym i docenianym na całym świecie. Wspólnie nagrana z zespołem Genesis płyta “…Calling All Stations…” do dziś cieszy się ogromną popularnością i uznawana jest za jedną z najlepszych płyt w dyskografii grupy. 

Fani Raya Wilsona i zespołu Genesis będą mieli okazję usłyszeć największe przeboje na żywo. Trasa koncertowa “Genesis Classic” to prawdziwa rockandrollowa uczta – zarówno dla osób kochających największe przeboje Genesis, jak i dla fanów mocniejszego, gitarowego brzmienia. 

Tegoroczna trasa to nie tylko największe przeboje Genesis, ale także celebracja 30 lecia kultowego albumu grupy Stiltskin – The Mind’s Eye. To debiutancki album studyjny zespołu, którego frontmanem był Ray. Album zdobył wiele nagród a singiel “Inside”, osiągnął numer jeden na liście przebojów w wielu krajach w tym w Wielkiej Brytanii. Podczas tegorocznych koncertów, oprócz największych przebojów Genesis, pojawią się także niezapomniane kompozycje z tego albumu.