Jarmark Inspiracji

6 – 10 września 2023 r.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia niezwykłego Jarmarku Inspiracji, który odbędzie się podczas Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie w dniach od 6 do 10 września 2023 roku. Chcielibyśmy, abyście byli częścią tego wyjątkowego wydarzenia, które będzie obfitować w kulturalne doznania, wyśmienite smaki i niesamowitą atmosferę.

Jarmark Inspiracji to miejsce, w którym spotykają się smaki i aromaty z różnych zakątków Polski, Europy i świata. Będziemy mieli okazję próbować wyjątkowych przysmaków, a także spotkać i wysłuchać osób, które bezpośrednio nam je zaprezentują. To wyjątkowe połączenie sztuki, kultury i kulinariów sprawi, że nasze zmysły zostaną z pewnością dopieszczone.

Podczas Jarmarku Inspiracji nie zabraknie okazji aby skosztować różnorodnych produktów, od tradycyjnych potraw po nowatorskie eksperymenty kulinarne, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Będzie okazja aby wziąć udział w warsztatach i pokazach, które pozwolą poznać tajniki kulinarne, a także poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach i nawiązać nowe kontakty.

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia Jarmarku Inspiracji na Rynku Starego Miasta podczas Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie. To wyjątkowe wydarzenie jest nie tylko doskonałą okazją do odkrywania nowych kultur i smaków, ale również do czerpania inspiracji i nawiązywania wartościowych relacji.

Szczegółowe informacje na stronie: europejskifestiwalsmaku.pl

https://jarmarkinspiracji.pl/

Do zobaczenia podczas Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie!