Super Moce_FB event

Konkurs skierowany jest do osób w wieku od 14 do 30 roku życia

Pokaż superMOCE
i zgarnij grant na swój pomysł!

Zgłoś projekt do 11 czerwca 2023 r.

Pokaż superMOCE i zgarnij grant na swój pomysł – pod takim hasłem SKENDE zaprasza młodzież do udziału w konkursie, w którym można otrzymać wsparcie finansowe na realizację autorskiego projektu. To doskonała okazja, aby podzielić się niecodzienną pasją lub pokazać swoje ukryte talenty. Inicjatywy można zgłosić do 11 czerwca.

Konkurs skierowany jest do osób w wieku od 14 do 30 roku życia. Organizatorzy czekają na kreatywne pomysły m.in. na warsztaty, wystawy, zajęcia sportowe i inne inicjatywy, które mogą zaciekawić mieszkańców naszego miasta i nie tylko. Do realizacji projektów SKENDE udostępni bezpłatnie swoje przestrzenie: miejsce integracji młodzieży Miejscówkę, studio kulinarne Szwedzki Stół, Strefę Psa, tereny zielone i pasaż. Aby zgłosić swój pomysł wystarczy przesłać wypełniony formularz i krótki filmik (do 1 minuty), w którym autor opowie o swojej inicjatywie. Nabór trwa do 11 czerwca. Zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy: fundacja@kreadukacja.org.


Wsparcie w wysokości nawet do 2 000 zł otrzyma każda z 6 inicjatyw, która zostanie wyłoniona spośród nadesłanych propozycji. Wybrane projekty zostaną zrealizowane do końca sierpnia tego roku. Uczestnicy będą mogli wziąć w nich udział bezpłatnie.


Akcja organizowana jest w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023, której SKENDE jest strategicznym partnerem.

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stronie www.skendeshopping.pl/pl/wydarzenia/supermoce/