vivo-P-fb-ig-mikolaj

Mikołaj w VIVO! Lublin

2 grudnia 2023 r.

Już w najbliższą sobotę 2 grudnia centrum hałdowe VIVO! Lublin odwiedzi Święty Mikołaj. Wyjątkowy gość spotka się z dziećmi w godzinach 11.00 – 18.00.

Na wszystkie dzieci, na swoim świątecznym tronie, czekać będzie Święty Mikołaj. Maluchy będą mogły zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie, a dodatkowo od wyjątkowego gościa z Laponii otrzymają również słodki upominek. Nasz gość zaprosi również dzieci do wspólnych zabaw i animacji a także świątecznych warsztatów.

Spotkanie z Mikołajem będzie niezapomnianym przeżyciem dla dzieci. Będą one mogły spotkać Mikołaja i zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i Śnieżynką w specjalnie zaaranżowanym i udekorowanym domku Mikołaja, gdzie powstanie przestrzeń w wyjątkowym, świątecznym klimacie. Otrzymają tam prezenty od centrum handlowego a także od sklepów, które jak zwykle pamiętały o swoich najmłodszych klientach.

Mikołajki w VIVO! Lublin to też wiele kreatywnych aktywności na warsztatach prowadzonych przez pomocników Mikołaja. Uczestniczące w nich dzieci nauczą się kaligrafować pisząc listy w Poczcie Świętego Mikołaja, pakować prezenty w świątecznej Fabryce Skarpet a także przygotowywać świąteczne dekoracje do powieszenia na choince lub w oknie.

Wszystkie dzieci z rodzinami zapraszamy na spotkanie ze Świętym Mikołajem w sobotę 2 grudnia w godzinach 11.00 – 18.00. Wydarzenie odbędzie się na holu głównym na parterze centrum.