sezon_lublin_ grafika promująca akcję

Miasto zaprasza do udziału w akcji Sezon Lublin –
do zdobycia gadżety miejskie

Miasto ponownie zaprasza do udziału w akcji Sezon Lublin. Podobnie jak w poprzednich latach przyjmie ona formę zabawy z nagrodami, podczas której, za skorzystanie z oferty turystycznej partnerów, uczestniczki i uczestnicy będą mogli odebrać atrakcyjne gadżety miejskie.

– Serdecznie zachęcam mieszkanki i mieszkańców Lublina, ale także turystki i turystów odwiedzających nasze miasto do udziału w kolejnej edycji Sezonu Lublin. Dzięki swojej oryginalnej formule, akcja pozwala skorzystać z różnorodnych atrakcji i poznać miasto na wiele różnych sposobów. Zapraszam do gry wszystkich zainteresowanych odkrywaniem lokalnej kuchni, historii, zabytków czy walorów przyrodniczych Lublina – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępczyni Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Tegoroczna XIII edycja Sezonu Lublin potrwa 4 miesiące – od czerwca do końca września br. W tym czasie uczestniczki i uczestnicy będą mogli skorzystać z aż 65 różnorodnych ofert przedstawionych przez 59 Partnerów. Zasady akcji są proste – za skorzystanie z określonych produktów lub usług u Partnerów, przyznawane są naklejki do umieszczenia w specjalnym karnecie. Komplet naklejek będzie upoważniał do odbioru miejskich gadżetów: bawełnianej kosmetyczki (10 naklejek) lub zestawu składającego się z parasola i bidonu (25 naklejek).

Podobnie jak w ubiegłym roku, punkty można zbierać w 8 kategoriach: Kustosz (muzea, zabytki), Atleta (sport i rekreacja), Przybysz (noclegi), Smakosz (gastronomia), Widz (koncerty, widowiska, pokazy interaktywne, warsztaty manualne), Spacerowicz (usługi przewodnickie), Kolekcjoner (pamiątki i publikacje), a także kategorii Joker, która pozwala na zdobycie naklejki po prawidłowym rozwiązaniu gry miejskiej. Po karty do gry zainteresowane osoby powinny udać się do Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1-3. Z kolei karnety do zbierania punktów będzie można otrzymać u Partnerów Sezonu Lublin, po skorzystaniu z oferowanych przez nich produktów i usług. Natomiast nagrody będą wydawane na podstawie poprawnie wypełnionych karnetów w Centrum Inspiracji Turystycznej.

Szczegóły, zasady oraz lista Partnerów i ofert dostępne są na stronie www.sezon.lublin.eu.

 źródło:lublin.eu

.