mans-world-lublin-youth-festival-2023

MAN’S WORLD  Lublin Youth Festival
22 czerwca 2023, godz. 19:00
Muszla Koncertowa Ogrodu Saskiego w Lublinie

 

W czwartek, 22 czerwca 2023 roku, o godzinie 19:00, otwieramy LUBLIN YOUTH FESTIVAL 2023! Pierwszego dnia, w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego, odbędą się dwa koncerty młodych, przystojnych mężczyzn. Zaczniemy od najnowszego odkrycia FONOBO Label – DAWIDA TYSZKOWSKIEGO. Po nim scenę przejmie nieszablonowy Artysta – RALPH KAMINSKI, który zaprosi publiczność na „BAL U RAFAŁA”!

Harmonogram pierwszego dnia Lublin Youth Festival 2023:

  • 18:00 – otwarcie bramek
  • 19:00 – otwarcie festiwalu i koncert Dawida Tyszkowskiego
  • 19:50 – przerwa techniczna, zmiana scenografii
  • 20:10 – Bal u Rafała w wykonaniu Ralpha Kaminskiego & MBBITW

Na terenie festiwalu utworzone zostanie także Miasteczko Festiwalowe ze strefą gastronomiczną, animacjami i dodatkowymi atrakcjami, z których będzie można korzystać w trakcie przerw technicznych.

O Artystach:

Dawid Tyszkowski to najnowsze odkrycie FONOBO Label. Z muzyką związany od dziecka. Mimo młodego wieku, tworzy dojrzałe i pełne emocji teksty, które z łatwością zmienia w oryginalne muzyczne kompozycje. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy. Jak sam mówi, podczas tworzenia musi ją choćby trzymać w dłoniach – dzięki temu pomysły same wpadają mu do głowy. Swoją twórczość opiera na tym co czuje i słyszy. Cały czas poszukuje nowych inspiracji i eksperymentuje z różnymi gatunkami. Nad jego debiutanckim materiałem od strony produkcyjnej czuwa Patrick The Pan.

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. Wydał 4 albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019), “KORA” (2021) oraz najnowszy „Bal u Rafała” (2022). Wszystkie uzyskały status „Złotej płyty”! Twórczość Ralpha jest ciepło przyjmowana przez krytyków, a także przez branżę muzyczną. Kaminski współpracował między innymi z Natalią Przybysz, Quebonafide, Comą, Darią Zawiałow, Natalią Szroeder, Ørgankiem, Kwiatem Jabłoni oraz Miuoshem. Najnowsza płyta Ralpha zawiera 10 autorskich kompozycji, za produkcję których odpowiada sam artysta. Od maja tego roku będzie trwał bal (u) Rafała w amfiteatrach i na scenach festiwalowych, w tym podczas Lublin Youth Festival 2023 z towarzyszeniem My Best Band In The World!


Ceny biletów:
139 złotych – I strefa
129 złotych – II strefa
119 złotych – III strefa
109 złotych – IV strefa
99 złotych – V strefa

Na wszystkie miejsca obowiązuje zniżka -10% dla posiadaczy aktualnej (ważnej w dniu wydarzenia) legitymacji szkolnej lub legitymacji studenckiej.
Aby skorzystać z wybranych zniżek, prosimy podać numery dokumentów do tego uprawniających (numer ważnej legitymacji szkolnej lub legitymacji studenckiej). Prosimy również pamiętać o zebraniu podanych dokumentów ze sobą na wydarzenie, w celu okazania przy wejściu na teren festiwalu.