letnie-brzmienia

LETNIE BRZMIENIA 2023

Lublin / 21-22 lipca/ Browar Perła

ul. Bernardyńska 15, 20-109 Lublin

W 2023 roku to Santander Letnie Brzmienia podróżują do publiczności, tym razem na dłużej i tylko raz. Przez 9 letnich weekendów, od czerwca do września, festiwal odwiedzi 9 miast, by dać publiczności okazję do przeżycia wyjątkowego muzycznego rendez-vous. W Lublinie spotykamy się 21 i 22 lipca w Browarze Perła, a o letnią atmosferę, radość i muzyczne emocje zadbają jak zawsze najgorętsze polskie muzyczne nazwiska.

Harmonogram Santander Letnie Brzmienia 2023

  • 21.07 (piątek)

    Zalewski śpiewa Niemena, Kaśka Sochacka, Vito Bambino, LemON, Zalia, ARS LATRANS Orchestra

  • 22.07 (sobota)

    Projekt specjalny BABIE LATO, Nosowska, Szczyl, Mery Spolsky, Rubens, IGNACY

Działamy z wrażliwością na otaczającą nas przestrzeń, by rozkwitać w przyjaznym, zielonym otoczeniu. Z promiennym uśmiechem witamy Santander Bank Polska jako sponsora tytularnego Letnich Brzmień. Wspólnie zrealizujemy nasze marzenie o cyklu letnich koncertów, na których usłyszycie najlepszych polskich wykonawców. Spotkajmy się, posłuchajmy, poleżmy, potańczmy, poczujmy razem #latomuzycznychemocji


Santander Letnie Brzmienia 2023 w nowym, festiwalowym klimacie to seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z kręgu popu, rocka, muzyki elektronicznej i alternatywy, którzy współcześnie wyznaczają trendy. To też mnóstwo wydarzeń specjalnych, interaktywnych dla publiczności. Projekt wyróżnia coś jeszcze – Santander Letnie Brzmienia pobudzają miejską przestrzeń przy współpracy lokalnych społeczności.
Organizatorem festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2023 jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsor tytularny: Santander Bank Polska. Sponsor główny: Browar Perła. Partnerem wydarzenia jest Eventim. Partnerami medialnymi wydarzenia są: Radio Zet, Zwierciadło, Glamour, lubelski.pl, Gazeta Wyborcza, AMS, Onet.


BILETY I KARNETY:
REGULAR TICKETS – dostępne do wyczerpania puli biletów:
Karnet dwudniowy: 299 zł
Bilet jednodniowy: 169 zł

FINAL CALL TICKETS – dostępne do wyczerpania puli biletów:
Karnet dwudniowy: 359 zł
Bilet jednodniowy: 199 zł

Dzieci do lat 6 (włącznie) mogą bezpłatnie uczestniczyć w wydarzeniu. Bilety są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl.
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. Najnowsze informacje są dostępne w kanałach organizatora. Regulamin imprezy: www.letniebrzmienia.pl.


Media społecznościowe:
www.instagram.com/letniebrzmienia
www.youtube.com/@letniebrzmienia-polska-muzyka