pikinik-rozinny-politechnika

III Edycja Pikniku Rodzinnego z Nauką za Pan Brat!

23 czerwca 2024

 Tereny zielone Politechniki Lubelskiej

 
Serdecznie zapraszamy na III Edycję Pikniku Rodzinnego z Nauką za Pan Brat! To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 23 czerwca 2024 na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej. Piknik ten jest doskonałą okazją do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół, łącząc naukę z zabawą i rekreacją.
 
W programie przewidzieliśmy liczne atrakcje, które pozwolą dzieciom i dorosłym odkrywać fascynujący świat nauki przez zabawę. Czekają na Was warsztaty naukowe, dmuchańce dla najmłodszych, wystawy sprzętu wojskowego i pojazdów oraz emocjonujący turniej siatkówki dla licealistów, gdzie mieszane drużyny będą mogły rywalizować o fantastyczne nagrody, a dla uczniów szkoły podstawowej odbędzie się nasz tradycyjny konkurs rysunkowy.
 
To jednak nie wszystko! Przygotowaliśmy dla Was wiele więcej atrakcji i konkursów z nagrodami, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom. Wszystkie te atrakcje są całkowicie darmowe!
 
Piknik Rodzinny z Nauką za Pan Brat to wydarzenie, które łączy edukację, zabawę i integrację. Przyjdźcie i spędźcie ten dzień z nami, korzystając z licznych atrakcji i ciesząc się wspólnym czasem na świeżym powietrzu
 
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na wspólne świętowanie, naukę i rozrywkę! Zarezerwujcie sobie tę datę i dołączcie do nas na Pikniku Rodzinnym z Nauką za Pan Brat! 
 

Do zobaczenia 23 czerwca na Politechnice Lubelskiej!