lumina-park

Lumina Park powraca do Lublina!
Zapraszamy na Wielkie Otwarcie już 3 listopada, o 18:30

 
BILETY DOSTĘPNE JUŻ OD 10.10 na bilety.luminapark.pl
 
W tym sezonie zapraszamy was na „Historię Światła”!
Wkrótce będziecie mogli odkrywać zupełnie nowe, niesamowite świetlne scenerie w parku iluminacji. Na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS, położonego przy ulicy Willowej 58, już 3 listopada rozbłyśnie iluminowana atrakcja – “Historia Światła”
Odkryjcie razem z nami piękno światła i poznajcie jego tajemnie w naszym Parku. Od zwykłego płomyka w ognisku, przez fluorescencyjne grzyby, aż po onieśmielającą zorze polarną. Te i inne świetlne atrakcję tylko czekają na Wasze odkrycie! ✨
 W tym sezonie przygotowaliśmy dla was również specjalną Luminową grę internetową. Zeskanujcie kod QR w naszym Parku i sprawdźcie swoje umiejętności w dedykowanym quizie inspirowanym światłem. Dla każdego, kto poprawnie odpowie na nasze pytania, przygotowaliśmy upominek. Pamiętajcie więc, aby zabrać ze sobą telefony i bawcie się świetnie!
 
 Zabawa połączona z nauką to idealny pomysł na spędzenie jesienno-zimowych wieczorów dla całej rodziny!
 
Oprócz kilometrowej ścieżki zwiedzania, przygotowaliśmy dla Was także punkty gastronomiczne z napojami (gorąca czekolada, grzaniec, kawa, herbata) oraz przekąskami
 
WAŻNE INFORMACJE 
 3.11 Zaczynamy o 18:30!
Godziny otwarcia są zależne od zachodów słońca. W pierwsze dni po otwarciu (od 4.11 do 09.11) park iluminacji pozostanie otwarty od godziny 16:30 do godziny 21. Ostatnie wejście odbywa się o godzinie 20. Pamiętajcie, aby sprawdzić godziny otwarcia naszego Parku, jeśli wybieracie się w późniejszym terminie!
Do Parku Iluminacji nie można wprowadzać psów
Na terenie Parku można przebywać bez limitu czasowego.
 PARKING 
Darmowy parking znajduje się wzdłuż ulicy Willowej, przy wejściu do Parku iluminacji
Możliwy dojazd autobusem 2, 7 i 47
 Połowę dochodu z każdej sprzedanej pocztówki przekazujemy dla Hospicjum Małego Księcia 

 

Zapraszamy całe rodziny!

https://www.facebook.com/events/1040838030260150