girl-power-lublin-youth-festival-2023

GIRL POWER Lublin Youth Festival
23 czerwca 2023, godz. 18:00
Muszla Koncertowa Ogrodu Saskiego w Lublinie

Drugiego dnia, w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego, odbędą się aż trzy koncerty młodych, wystrzałowych kobiet. Zaczniemy od słodkości wszelkiej maści z pokaźną dozą ostrości – MARIE. Po niej scenę przejmie wokalistka, która swoją twórczością mówi o odkrywaniu i afirmowaniu kobiecości – BOVSKA. Drugi dzień festiwalu zakończy ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka, która zadebiutowała w połowie 2021 roku i od tego czasu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta – BRYSKA!

Harmonogram drugiego dnia Lublin Youth Festival 2023:

  • 17:00 – otwarcie bramek
  • 18:00 – koncert Marie
  • 19:10 – przerwa techniczna, zmiana scenografii
  • 19:35 – koncert Bovskiej
  • 20:45 – przerwa techniczna, zmiana scenografii
  • 21:10 – koncert Bryskiej

Na terenie festiwalu utworzone zostanie także Miasteczko Festiwalowe ze strefą gastronomiczną, animacjami i dodatkowymi atrakcjami, z których będzie można korzystać w trakcie przerw technicznych.

O Artystkach:
Marie i jej „sugar pop” konsekwentnie przełamują kolejne bariery na polskiej scenie muzycznej fascynującą mieszanką popowych brzmień, okraszonych bystrym piórem i niezwykle przykuwającym oko stylem wizualnym. W połączeniu z niezwykłą charyzmą i energią na scenie, Marie serwuje muzyczny deser – wyjątkowo świeży. I wyjątkowo przepyszny. HANDMADE to nowa era w twórczości artystki. Era doświadczeń nie tylko muzycznych, ale i lirycznych, artystycznych i wizualnych. Podczas LUBLIN YOUTH FESTIVAL 2023 zaprosimy do jej nowego świata, który szyje na miarę, skrupulatnie nićmi w najpiękniejszych barwach.

Bovska jest jedną z ważniejszych artystek ostatnich lat. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, graficzka, ilustratorka, performerka. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty został wyprzedany w dwa dni po premierze. Singlowa piosenka „Kaktus” stała się motywem przewodnim czołówki serialu TVN „Druga Szansa”. W marcu 2023 roku ukazał się piąty album Bovskiej, zawierający 12 utworów. Artystka znana jest z niecodziennej umiejętności opowiadania słodko-gorzkich historii w niezwykle wyrazistych barwach, a jej koncerty są wypełnione dużym ładunkiem energetycznym.

Mało kto wie, jak Bryska wygląda naprawdę, ale wiele osób słyszało jej utwory. 22-Latka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości. Nie szczędzi gorzkich słów swoim ekschłopakom w balladach. W dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je wszyscy. Rok 2023 to mnóstwo nowej muzyki, którą artystka pisze z łatwością i publikuje tak często, że fani powinni czuć się bardzo zaopiekowani. Wyruszyła też w swoją pierwszą własną trasę koncertową „Nasze LOVESTORY Tour”, a ponadto dołączyła do line-upu LUBLIN YOUTH FESTIVAL 2023.


Ceny biletów:
169 złotych – I strefa
159 złotych – II strefa
149 złotych – III strefa
139 złotych – IV strefa
129 złotych – V strefa

Na wszystkie miejsca obowiązuje zniżka -10% dla posiadaczy aktualnej (ważnej w dniu wydarzenia) legitymacji szkolnej lub legitymacji studenckiej.
Aby skorzystać z wybranych zniżek, prosimy podać numery dokumentów do tego uprawniających (numer ważnej legitymacji szkolnej lub legitymacji studenckiej). Prosimy również pamiętać o zebraniu podanych dokumentów ze sobą na wydarzenie, w celu okazania przy wejściu na teren festiwalu.

https://www.ddkbronowice.pl/wydarzenia/koncerty/girl-power-lublin-youth-festival/bilety