7-8-PAZDZIERNIKA-2023-4-560x560.jpg

Giełda Mieszkań 
7-8 października 2023 r.
Galeria GALA

Mija 21 lat, od kiedy w naszym mieście odbywa się impreza, na stałe wpisana w lubelski rynek mieszkaniowy. Co roku wiosną i jesienią w Galerii Gala wystawiają się najwięksi lubelscy deweloperzy ze swoją najnowszą ofertą. Kolejna edycja Giełdy Mieszkań już w dniach 7-8 października 2023 r.

Każdy, kto skorzysta z oferty Giełdy Mieszkań znajdzie coś dla siebie- osoby szukające własnego „m”, deweloperzy i inwestorzy. W jednym miejscu będzie można spotkać znakomitą większość lubelskich deweloperów oraz doradców finansowych. Z jednej strony da to możliwość zapoznania się z kompleksową ofertą nieruchomości w Lublinie, z drugiej zaś skonfrontowania swojej wiedzy na temat obecnego rynku mieszkaniowego oraz wyobrażeń na jego temat w przyszłości. Na Giełdzie Mieszkań znajdziemy też odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, między innymi: Czy faktycznie mieszkania drożeją ? Czy pula mieszkań jest mniejsza? W co i gdzie warto zainwestować?

Obecne czasy jak żadne inne stawiają szereg wyzwań zarówno przed kupującymi, jaki sprzedającymi. Pomimo ubiegłorocznego załamania, wiele firm rozpoczyna nowe inwestycje. Warto się z nimi zapoznać, zwłaszcza z tymi zlokalizowanymi blisko centrum miasta. Rządowy program kredytu 2% wprowadził nieco ożywienia na rynku i zwiększył popyt, jednak rosnące koszty pracy oraz towarzysząca im inflacja pozwalają zapomnieć o obniżkach cen wymarzonego mieszkania. Dodatkowo można zauważyć, że w Lublinie inwestuje coraz więcej osób z regionu, chcących ulokować swoje oszczędności. Powiększa się oferta mieszkań i segmentów wykończonych „pod klucz”. Uwagę przyciągają inwestycje ze świetnie zaprojektowaną zielenią, przyjaznymi placami zabaw, rowerowniami czy recepcjami. Nie ma więc już na co czekać. Dziś jest odpowiedni czas na zakup własnego mieszkania, ratowanie swoich oszczędności przed spadkiem wartości i szukanie bezpiecznej przystani. Pamiętajmy: taniej i łatwiej już było. Czas finalizować swoje plany inwestycyjne.

Czego możesz się spodziewać?

  • Pełen przekrój nieruchomości w Lublinie
  • Oferty, które są dostępne tylko na giełdzie
  • Bezpłatne porady ekspertów
  • Możliwość uzyskania doradztwa finansowego.