Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny,
czyli
FUNNY BALLS SHOW

29 października 2022 r,
g. 13:00

Lublin, Centrum Kongresowe UP

WYGRAJ BILETY!!!

 Wyślij e-mail na adres monika@lsi.lublin.pl  w tytule wpisz FUNNY BALLS, a w treści swoje imię i numer telefonu. 

Zgłoszenia do 22 października. Zwycięzców poinformujemy smsem.

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – prawdziwy hit tegorocznej jesieni

Więcej informacji oraz bilety dostępne są na: https://pankoncert.pl/balonoweshow/


W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!


Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne,w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów
w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

Zobacz na filmie: https://youtu.be/4hcDfUapXWY


Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!


UWAGA:
Czas trwania spektaklu: 70 minut
Dzieci do 2,5 roku życia nie potrzebują biletu – siedzą na kolanach rodzica