festiwal-roślin

Festiwal Roślin w Lublinie – wielki targ roślin w supercenach

22 kwietnia (sobota) – 8:00-20:00
23 kwietnia (niedziela) – 10:00-18:00

Targi Lublin
Dworcowa 11, 20-406 Lublin

Wstęp bezpłatny

Wracamy! Trasa największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita ponownie do Lublina z wiosenną edycją!

Zapraszamy 22-23 kwietnia na teren Targów Lublin.  Po ogromnym zainteresowaniu podczas poprzednich edycji, przywieziemy do Was duuuużo towaru.

Jak co edycję szykujemy piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając nasz i tak już bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. No i oczywiście… oprócz tych najpopularniejszych, znajdziecie też dział roślin kolekcjonerskich, których ceny staramy się aby były bezkonkurencyjnie niskie (co w poprzednim sezonie udowodniliśmy chyba wszystkim).
Również jak co sezon zmieniamy wzory doniczek. Na wydarzeniu znajdziecie też naszą bestsellerową książkę (o którą tak pytacie), torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze.

Wciąż odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała istotnie na ceny. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć. 🛻🌿

Dlaczego warto do nas przyjść?
💚 Rośliny doniczkowe prosto z hodowli – bez pośredników.
💚 Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz cenę takiej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
💚 Ceny zaczynające się od 5zł.
💚 Małe i duże rośliny oraz doniczki.
💚 Ponadto: eko nawozy, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
💚 Ogromny wybór.
💚 Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają do nas prosto od ogrodników.


 Akceptowane płatności:
– karta,
– gotówka,
– BLIK.