festiwal-roslin-10.23

 FESTIWAL ROŚLIN

14 października (sobota)-8:00-20:00
15 października (niedziela)-10:00-18:00

Targi Lublin
Dworcowa 11, 20-406 Lublin

Wstęp bezpłatny

 
Nie możemy się doczekać! Jesienna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita ponownie do Lublina! 
Zapraszamy 14-15 października na Targi Lublin.  Jak zawsze przywieziemy do Was duuuużo towaru. 
 
Poprzedni sezon, to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego… nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Każdą roślinę zamawiamy w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki, albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza. 
 
 
Co sezon zmieniamy wzory doniczek, więc tu też spodziewajcie się wyselekcjonowanych nowości. Tradycyjnie w ofercie znajdziecie naszą bestsellerową książkę, nawozy, podłoża, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze
Pamiętajcie, że nieustannie odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała na nas istotnie. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć. 
 
Dlaczego warto do nas przyjść?
  •  Rośliny doniczkowe bez zbędnych pośredników.
  •  Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
  •  Ceny już od 5zł.
  •  Małe i duże rośliny oraz doniczki.
  •  Ponadto wyselekcjonowane: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
  •  Ogromny wybór.
  •  Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ droga od ogrodników do nas jest bez zbędnych pośredników.
 
 
 Akceptowane płatności:
– karta,
– gotówka,
– BLIK.