Ferie_skende

Ferie w SKENDE!

14 – 29 stycznia 2023 r.

Przed najmłodszymi dwa tygodnie odpoczynku od szkoły i nauki. Zaczynamy prawdziwy czas relaksu i zabawy! Na tym w SKENDE znamy się bardzo dobrze, dlatego zapraszamy na odlotowe ferie dla dużych i małych. Zadbamy, żeby Wasze dzieci kreatywnie spędziły czas.

>>> Warsztaty DYI w Miejscówce 
14–29 stycznia

Miejscówka na ferie pełna będzie inspirujących i niestandardowych warsztatów. U nas można stworzyć swój własny neon, nagrać film LEGO, wykonać biżuterię i nauczyć się, jak zrobić kubek z ceramiki. Ale to nie wszystko! To zaledwie przedsmak tego, co będzie się tu działo, bo możesz wybierać z oferty ponad 40 bezpłatnych warsztatów.

Na zajęcia obowiązuje rezerwacja miejsc. Zapraszamy dzieci od 7 lat.

>>> Strefa planszówek z Fundacją Trach 
16–20 stycznia, godz. 10:00 – 18:00 SKENDE, strefa na pasażu w pobliżu Miejscówki
23-27 stycznia, godz. 10:00 – 18:00 IKEA, Warsztatownia (obok Restauracji IKEA, I piętro)

Eksperci od planszówek pokażą magiczny świat gier offline. W naszej strefie czekają klasyki jak Splendor, Wsiąść do pociągu, czy 7 Cudów Świata, ale także nowości, np. Kaskadia uznana za Grę Roku 2022 w Polsce. Dodatkowo, będzie można pograć w znane i lubiane przez wszystkich gry – Memory i Kółko i Krzyżyk – ale w zupełnie nowej odsłonie, bo przygotowaliśmy je w rozmiarze XXL!

Wstęp wolny. Nie obowiązują zapisy.

>>> Trening Mistrzów LEGO® NINJAGO™
25–29 stycznia, godz. 11:00–19:00

Strefa misji ninja, czyli 5-etapowy trening Spinjitzu pełen wyzwań, który składa się z testów umiejętności posługiwania się spinnerem LEGO! Co to jest? Zapytaj swoje dzieci, a na pewno ucieszą się ze spotkania z Ninjago. Ale to nie wszystko! Na miłośników konstruowania czeka specjalna strefa swobodnego budowania i strefa dla najmłodszych wypełniona klockami LEGO Duplo. Codziennie można też wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Strefa zlokalizowana na pasażu w pobliżu sklepu SMYK. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

>>>Nintendo w IKEA
14-29 stycznia, godz. 11:00-19:00, wstęp wolny, brak zapisów

Aktywność sportowa w domu? To możliwe! Przyjdź i wypróbuj konsolę Nintendo Switch Sports w IKEA Lublin. Znajdziesz ją w dwóch specjalnych strefach – przy Restauracji i w jednym z naszych wnętrz. Czekamy na Twoją wizytę!

Warsztaty dla dzieci w Warsztatowni
Warsztaty dla dzieci
16 -17 oraz 23-24 stycznia Warsztatownia (przy restauracji IKEA), dla klubowiczów IKEA Family

Zapraszamy na warsztaty dla dzieci w wieku 5-10 lat (z rodzicami lub bez). Tematyka warsztatów będzie dotyczyła intrygujących ciekawostek (historia pieniądza, oszczędzanie wody, tajemnice z życia zwierząt czy recykling, czyli drugie życie śmieci) i ważnych dla rozwoju dziecka umiejętności (różnorodność talentów, przyjaźń i koleżeństwo). W trakcie zajęć dzieci będą mogły korzystać z materiałów plastycznych, technicznych, budować przestrzenne konstrukcje czy robić eksperymenty z wodą. Będzie dużo zabawy i ruchu.

Każdy warsztat będzie trwał od 60 do 80 minut. Będą go prowadzić studentki pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS. Liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób.

więcej na > https://www.skendeshopping.pl/ferie