starfest

Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest 2022

4-6 listopada 2022

Targi Lublin S.A.

 

Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest jest interdyscyplinarnym festiwalem poświęconym kulturze inspirowanej szeroko rozumianą fantastyką.

Tworzy go grono osób, które jeszcze kilka lat temu organizowało słynny Falkon, a teraz postanowiło nie dać się przeciwnościom losu i stworzyć nową fantastyczną imprezę!

W ostatnich latach fantastyka stała się jednym z najważniejszych części kultury, oferując dzieła skierowane zarówno do szerokiej publiczności, jak i do pasjonatów czy najbardziej wymagających odbiorców. Popkultura, przejawiająca się w książkach zaglądających do nowoczesnych mieszkań i domów, w długo wypatrywanych premierach filmów czy komiksów, w pasjonujących grach i serialach namiętnie oglądanych na platformach streamingowych, stała się ważną częścią życia kolejnych pokoleń. Fantastyczna kultura napędza wyobraźnię i stanowi platformę międzypokoleniową, gdzie każdy znajduje coś dla siebie.

Taki właśnie jest StarFest: urzekający różnorodnością, nęcący powabem i atrakcyjnością, kroczący ku gwiazdom. Wyluzuj i baw się razem z nami na wielkim lubelskim festiwalu!

Wśród miłośników książek, komiksów, seriali, filmów i gier znajdziesz bratnie dusze, spędzisz wspaniale czas i będziesz długo wspominać spędzone tu chwile. Krążąc między atrakcjami, zafascynujesz się kolorytem przestrzeni, feerią pięknych strojów i gwiazdami, które zeszły na ziemię, by zaszczycić StarFest 2022 swą obecnością.

 

 Program na stronie Festiwalu > https://starfest.pl/pl