bazarek-dzieciecy

Dziecięca niedziela w CK

 18 lutego 2024 r.
Ferie zimowe dobiegły końca, ale to nie oznacza braku atrakcji dla najmłodszych. W najbliższą niedzielę Centrum Kultury w Lublinie przejmą dzieciaki!

Dzień rozpoczniemy od seansu w ramach Kina Sztuczka: „Szybcy i Śnieżni”. To niezwykle dynamiczna zimowa animacja opowiadająca o przygotowaniach do corocznego wyścigu saneczkowego. Frankie, nieco szalony naukowiec, obmyśla koncepcję pojazdu, który ma zapewnić zwycięstwo jego drużynie. Jednak sprawy przybierają nieoczekiwany obrót… Film znajduje się w repertuarze Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

Z kolei dla dzieci, które wolą bardziej słuchać niż oglądać, przygotowaliśmy Bajkoczytanie na drugie śniadanie. W Księgarni Dosłownej Dariusz Jeż przedstawi dzieciom bohaterów wybranych książek. A ma w tym temacie duże doświadczenie: bywał już zarówno Niedźwiadkiem, jak i Aniołkiem. Teraz postanowił poznać więcej ciekawych historii o zwierzętach, stworach, krasnoludkach i wielu innych fantastycznych bohaterach.

Kiedy opadną już emocje po seansie i czytaniu bajek, zapraszamy do udziału w pierwszym w tym roku Bazarku Dzieci! To nie lada gratka dla łowców okazji i kolekcjonerów niepowtarzalnych dziecięcych gadżetów. Jeśli chcecie nabyć unikatowe zabawki i akcesoria w preferencyjnych cenach, koniecznie zajrzyjcie do korytarza Galerii Sztuczki! Z kolei wszyscy, którzy chcieliby wystawić swoje przedmioty na sprzedaż lub wymianę, powinni zgłosić się do Pracowni Sztuczka za pomocą tego formularza w terminie do 16 lutego.

Do zobaczenia 18 lutego w Centrum Kultury w Lublinie!