koduj-z-gigantami

Koduj z Gigantami

RETROPROGRAMOWANIE

Największe bezpłatne warsztaty programistyczne dla dzieci i młodzieży już od 4 do 26 lutego online i stacjonarnie w całej Polsce! – Lublin – 4 oraz 11 lutego

“Koduj z Gigantami” to organizowana już od 7 lat ogólnopolska akcja bezpłatnych warsztatów programistycznych dla dzieci i młodzieży. Organizatorem wydarzenia jest szkoła programowania dla dzieci i młodzieży Giganci Programowania. W lutym 2023 roku akcja odbywać się będzie już po raz 12! Wszystko zaczęło się od 50 uczniów w Warszawie, a obecnie w akcji biorą udział dziesiątki tysięcy uczestników z całej Polski – stacjonarnie i online, a także młodzi fani kodowania w ponad 10 państwach na świecie.

Z edycji na edycję rośnie liczba uczestników oraz miejsc, w których odbywają się warsztaty, ale idea wydarzenia wciąż pozostaje ta sama – chcemy pokazać, że programowanie nie ma granic. Przygodę z programowaniem może zacząć każdy, niezależnie od wieku, płci czy miejsca zamieszkania – mówi Dawid Leśniakiewicz, jeden z organizatorów wydarzenia i co-founder szkoły Giganci Programowania.

Wyruszmy razem w przeszłość śladami najpopularniejszych gier! Dla uczestników warsztatów będzie to okazja, aby postawić pierwsze kroki w programowaniu, ale też poznać gry, którymi zachwycali się ich rodzice oraz dowiedzieć się wiele ciekawostek o technologiach, w jakich były tworzone. Rodzice natomiast będą mogli wybrać się w sentymentalną podróż i przypomnieć sobie tytuły ulubionych rozgrywek, a także wziąć udział w edukacyjnym webinarze z psychologiem dziecięcym o uzależnieniu dzieci od gier i komputerów.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie w ponad 100 miastach w całej Polsce oraz online w dniach od 4 do 26 lutego 2023.

W Lublinie warsztaty prowadzone będą stacjonarnie w dniach: 4 oraz 11 lutego pod adresem: ul. Niecała 1.

Zapisy na wydarzenie prowadzone są na stronie www.kodujzgigantami.pl.