polregio

Świdnik Air Festival-powrót pociągiem gratis

POLREGIO S.A. Lubelski Zakład i Województwo Lubelskie, tegoroczni partnerzy pokazów lotniczych, przygotowali specjalną ofertę dla mieszkańców regionu, którzy zdecydują się zrezygnować z podróży samochodem i przyjadą na III Świdnik Air Festival pociągiem.

Osoby, które 4 czerwca dojadą pociągiem REGIO na stację Świdnik Miasto lub Lublin Airport  i zachowają bilet (można go kupić w kasie na dworcu, przez internet, w automacie biletowym lub u obsługi pociągu), otrzymają voucher uprawniający do przejazdu w drogę powrotną bez dodatkowych kosztów.

Wystarczy przyjść na stoisko POLREGIO na terenie Świdnik Air Festival, okazać bilet na przejazd pociągiem REGIO (stacja wyjazdu w dowolnej relacji)  do Świdnik Miasto lub Lublin Airport i odebrać voucher uprawniający do bezpłatnego przejazdu.


Aby dogodnie dotrzeć na miejsce pokazów lotniczych należy wysiąść z pociągu na stacji Świdnik Miasto.


Warunki taryfowe oferty “Świdnik Air Festival-powrót gratis” znajdują się na stronie POLREGIO:
https://polregio.pl/media/22114/oferta_swidnik_air_festival_powrot_gratis.pdf

Dla ułatwienia dojazdu na Air Festival Lubelski Zakład uruchamia oprócz stałej oferty 4 dodatkowe połączenia POLREGIO na trasie Lublin  Główny – Lublin Północny – Świdnik Miasto – Lublin Airport i w stronę odwrotną.

Rozkład jazdy wszystkich połączeń do Świdnik Miasto dowożących na Air Festival w dniu  4 czerwca br. znajduje się na stronie organizatora festivalu:
https://air-festival.swidnik.pl/wp-content/uploads/2023/05/RJ-Swidnik-Air-Festival-04-06-2023-2.pdf