otwarcie-sezonu-sloneczny wrotkow

OTWARCIE SEZONU 2023
Zapraszamy w czerwcowe weekendy w godz. 11:00 – 19:00,
a od 26.06. już codziennie również w godz. 11:00 – 19:00.

Cennik:
Dzieci do ukończenia 7 roku życia – 15 zł

Młodzież do ukończenia 18 roku życia – 25 zł
Dorośli – 40 zł
Bilet grupowy * -20 zł
więcej szczegółów na stronie > https://mosir.lublin.pl/obiekty/sloneczny-wrotkowSłoneczny Wrotków to propozycja rekreacji i wypoczynku nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Kompleks basenów z miejscem do plażowania czy wypożyczalnia sprzętu sportowego to tylko jedne z wielu atrakcji. To doskonała opcja na spędzenie wolnego czasu w okresie letnim dla mieszkańców Lublina i okolic.

Kompleks składa się z 5 basenów rekreacyjnych o różnej wielkości:

  • basenu pływackiego,
  • basenu 25-metrowego,
  • dwóch basenów 12 metrowych
  • 7-metrowego brodzika.

Na terenie obiektu znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia ,,anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia ,,cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne.
Nadzór nad bezpiecznym i prawidłowym funkcjonowaniem kompleksu zapewniają wykwalifikowani ratownicy i wyposażona w monitoring służba ochrony.

W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu sportowego, która w swojej ofercie posiada kajaki jedno i dwu-osobowe, rowery wodne, rowery górskie, piłki i siatki do siatkówki oraz zestawy do badmintona. Wypożyczalnia pełni także rolę zaplecza dla obsługi spływów kajakowych.

W części niepłatnej okalającej kompleks basenowy znajdują się punkty gastronomiczne wraz z infrastrukturą dla klientów i ich dzieci – brodzik z uzdatnioną wodą, place zabaw i urządzenia do ćwiczeń.

Parking płatny dla 400 samochodów (wjazd od ul. Osmolickiej).