urodziny-meza

Gdzie zorganizować niezapomniane 40. urodziny męża?

Okrągłe urodziny to wyjątkowe wydarzenie, które wymaga wspaniałej oprawy. Zbliża się czterdziestka męża i chcesz mu zrobić niespodziankę? Poniżej kilka pomysłów na oryginalne urodziny. Pamiętaj, aby miejsce i styl imprezy dopasować do gustów, zainteresowań i potrzeb jubilata. W końcu on jest tego dnia najważniejszy!

 

Strzelnica Lublin, Warszawa, Kraków i inne

Na początek gratka dla wszystkich twardzieli i miłośników gier komputerowych typu FPS (czyli popularnych strzelanek). Jeśli Twój mąż interesuje się militariami, imprezę urodzinową dla niego możesz zorganizować na strzelnicy. Profesjonalne strzelnice (takie jak strzelnica Lublin) mają w swoich ofertach specjalne pakiety dla grup. Ich główną atrakcją jest oczywiście strzelanie z różnych rodzajów broni. Nad przebiegiem i bezpieczeństwem atrakcji czuwają doświadczeni instruktorzy. Strzeleckie urodziny z pewnością zostaną w pamięci jubilata na długo.

Dla miłośników zagadek – escape room

Urodziny w escape roomie to świetny pomysł dla wszystkich miłośników zagadek rodem z Sherlocka Holmesa. Tematykę pokoju warto dopasować do zainteresowań jubilata. Jeśli od dzieciństwa z wypiekami na twarzy śledzi przygody Indiana Jonesa, zabierz go na poszukiwania świętego Graala. Twój mąż uwielbia horrory? Wybierz dla niego pokój zagadek, w którym poczuje rosnącą adrenalinę i przeszywający całe ciało dreszcz emocji! Zabawa w escape roomie to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu w grupie. Zaproś najbliższych znajomych i zorganizuj zagadkowe 40. urodziny swojemu ukochanemu.

Dla fanów nowych technologii – centrum VR

Centra wirtualnej rzeczywistości (VR) to wspaniała atrakcja zarówno dla dużych, jak i małych. Jeśli Twój mąż interesuje się nowymi technologiami, uwielbia świat gier komputerowych i marzy o tym, aby mieć w domu sprzęt VR, już wiesz, gdzie zorganizować niezapomniane urodziny dla niego. Impreza w ośrodku VR odbywa się na dwóch płaszczyznach – wirtualnej i rzeczywistej. Organizatorzy przygotują kilka stanowisk, dzięki którym jubilat i jego goście będą mogli zanurzyć się w świecie nowych technologii. Do wyboru zarówno emocjonujące gry zręcznościowe, jak i wspaniałe podboje świata i kosmosu. W realu będą na Was czekać inne atrakcje, między innymi poczęstunek czy gry planszowe (w zależności od organizatora i wybranej oferty).

Dla miłośników klasyki – kręgielnia

Stare, dobre kręgle wcale nie odeszły do lamusa. Wręcz przeciwnie! Ta, wydawałoby się retro rozrywka, przeżywa właśnie swój renesans. Odnowione kręgielnie przyciągają klientów nie tylko torami do gry, ale także innymi atrakcjami, takimi jak bilard, piłkarzyki czy automaty do gier zręcznościowych. W kręgielni można zorganizować urodziny nawet dla kilkunastoosobowej grupy znajomych.

Gokarty, czyli świetna rozrywka dla każdego

Ostatnia propozycja spodoba się przede wszystkim miłośnikom motoryzacji. Urodziny na torze kartingowym ucieszą każdego fana samochodów – zarówno dojrzałego czterdziestolatka, jak i chłopaka, który dopiero wchodzi w dorosłość. Gokarty to świetna rozrywka nie tylko dla paczki znajomych, ale również całej rodziny. Organizatorzy przygotują dla uczestników wiele atrakcji. Poza rywalizacją na torze na jubilata i jego gości czekają: poczęstunek, dyplomy i medale (w zależności od organizatora i wariantu oferty).