vivo-coverphoto

Dzień Diagnosty Laboratoryjnego.
Akcja profilaktyczna w VIVO! Lublin

 27 maja 2023 r.

W sobotę, 27 maja, Studenckie Towarzystwa Diagnostów Laboratoryjnych Uniwersytetu Medycznego Oddział w Lublinie w Lublinie, Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych oraz centrum handlowe VIVO! Lublin zapraszają lublinian na akcję profilaktyczną, w trakcie której będzie można skontrolować stan swojego zdrowia. Bezpłatne badania w ramach wydarzenia „Dzień Diagnosty Laboratoryjnego”. Studenci Uniwersytetu Medycznego w Lublinie będą prowadzić badania w godzinach 11 – 18.


Akcja profilaktyczna w VIVO! Lublin to doskonała okazja, aby zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Warto więc wybrać się w sobotę 27 maja do centrum handlowego na spotkanie ze specjalistami i skontrolować stan swojego organizmu.

Na holu głównym (poziom 0), w godz. 11.00-18.00, na wszystkich chętnych czekać będą m.in.: pomiary poziom glukozy, TSH (badania wykrywające zaburzenia czynności tarczycy), PSA, hemoglobiny glikowanej, cholesterolu oraz kwasu moczowego za pomocą szybkich testów.

 

Udział w akcji wezmą też przedstawiciele Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych, Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej Oddział w Lublinie, kliniki leczenia niepłodności oraz DKMS.


Organizatorzy przewidzieli też atrakcje dla dzieci.


*********
VIVO! Lublin to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni  38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie obiektu nastąpiło 4 marca 2015 roku, a 4 lata później austriacki inwestor IMMOFINANZ zakończył proces integracji swojego największego centrum handlowego w Polsce z marką VIVO!, zmieniając tym samym nazwę obiektu na VIVO! Lublin. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. To pierwsze w Polsce centrum handlowe, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.