ziemianie_okladka_

Ziemia w statystykach Kosmitów – spotkanie z twórcami książki „Ziemianie”

17 czerwca 2023 r, godz. 11.00

Warsztaty Kultury w Lublinie,
ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa

Ludzie uwielbiają statystyki. Jak się okazuje – nie tylko oni! Jesteście ciekawi, jak wygląda nasza Planeta Ziemia w danych pochodzących wprost od Kosmitów? Tak się składa, że mamy te informacje! Żeby się o nich dowiedzieć, koniecznie musicie wziąć udział w spotkaniu z Ewą Solarz i Robertem Czajką! Będziemy rozmawiać jednak nie tylko o liczbach, lecz przede wszystkim o różnorodności, akceptacji i o tym, że na Ziemi znajdzie się miejsce dla każdego!


Książka „Ziemianie” została wydana przez wydawnictwo Druganoga, a swoją premierę miała 24 maja 2023 roku.


Dla kogo: dla dzieci i młodzieży 8–15 lat z rodzicami/dziadkami/opiekunami
Zapisy: udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz online dostępny na stronie warsztatykultury.pl, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń


Biogram
Ewa Solarz — historyczka sztuki, niezależna kuratorka wystaw edukacyjnych, autorka książek dla dzieci i młodzieży. Debiutowała książką „D.E.S.I.G.N.”, którą przetłumaczono na 14 języków.

Robert Czajka — malarz, grafik, ilustrator, projektant nagradzanych papierowych zabawek dla dzieci. Współpracuje z Teatrem Lalka w Warszawie, dla którego stworzył identyfikację wizualną.