"Spis Kobiet" to spektakl teatralny towarzyszący V Kongresowi Archiwów Społecznych, który odbywa się w Lublinie na przełomie września i października. Spektakl można zobaczyć w sobotę 30 września o godz. 17.00 i 20.00 w lubelskiej Galerii Labirynt. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Archiwistyki Społecznej.

Spektakl „Spis Kobiet” towarzyszy

V Kongresowi Archiwów Społecznych w Lublinie

 30 września 2023 r., 17:00 oraz 20:00

 

“Spis Kobiet” to spektakl teatralny towarzyszący V Kongresowi Archiwów Społecznych, który odbywa się w Lublinie na przełomie września i października. Spektakl można zobaczyć w sobotę 30 września o godz. 17.00 i 20.00 w lubelskiej Galerii Labirynt. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Archiwistyki Społecznej. 

Spektakl teatralny “Spis Kobiet” w reżyserii i według scenariusza Kolektywu Polka powstał na podstawie opowieści kobiet pracujących w sklepach i punktach usługowych przy ul. 1 Maja w Lublinie. Ich głosy układają się w fascynującą, niejednorodną narrację o współczesnym świecie. Spektakl z napisami w języku polskim i ukraińskim. Bilety na spektakl dostępne online tutaj.

V Kongres Archiwów Społecznych, któremu towarzyszy spektakl “Spis Kobiet”, odbywa się przez trzy dni, od 29 września do 1 października 2023 roku, w Lublinie oraz na platformie kongres.cas.org.pl, gdzie cały czas trwają zapisy do udziału w formule online. 

Więcej informacji o V Kongresie Archiwów Społecznych oraz spektaklu “Spis Kobiet” można znaleźć na stronie Centrum Archiwistyki Społecznej: https://cas.org.pl/wydarzenia/spis-kobiet-spektakl-towarzyszacy-v-kongresowi-archiwow-spolecznych/.

 


Video  z poprzedniej edycji Kongresu Archiwów Społecznych: