grafika-dyskoteka

„Dwa szybkie, jeden wolny”, czyli szkolna dyskoteka w Bałaganie!

3 lutego 2023 r., godz. 20.00
Bałagan, ul. Grodzka 5a
Wstęp wolny

Warsztaty Kultury w Lublinie serdecznie zapraszają na „Dwa szybkie, jeden wolny”, czyli imprezę, która będzie niczym wehikuł czasu i przeniesie nas w zapisaną w naszej zbiorowej pamięci przestrzeń sali gimnastycznej, w samo serce szkolnej dyskoteki.

Według złotej DJ-skiej zasady zawartej w nazwie imprezy, będzie zarówno tanecznie i energicznie, jak i sentymentalnie, a chwilami nawet romantycznie. W rolę muzycznych selekcjonerów i selekcjonerek wcieli się ekipa Warsztatów Kultury w Lublinie.

Szykuje się niezapomniany wieczór z długą listą ulubionych hitów. Impreza startuje o 20.00, a kończy… dopóki dyrekcja szkoły pozwoli.

Serdecznie zapraszam na niesamowitą, wyjątkową imprezę retro. To powrót do lat szkolnych dyskotek, które każdy z nas przeżył niezależnie czy to były lata 80., 90. czy już 2000. Szkoły organizowały imprezy taneczne dla młodzieży z różnorodną muzyką taneczną: nostalgiczną, rockową, elektroniczną, pop. Każdy na takich dyskotekach znalazł coś dla siebie. My swoją imprezę nazwaliśmy „Dwa szybkie, jeden wolny, bo taka na dyskotekach była niepisana zasada, żeby troszkę potańczyć do muzyki dynamicznej, skocznej, a raz na jakiś czas puścić romantyczny kawałek dla wszystkich zakochanych par. Zapraszamy 3 lutego do Bałaganu. Jest to idealny sposób na rozpoczęcie weekendu. – Zaprasza Rafał Chwała, Warsztaty Kultury w Lublinie.