warsztaty-teatralne-dla-dzieci

Zapisy na warsztaty teatralne dla dzieci

Przypominamy o zapisach na warsztaty teatralne – to niezwykle kreatywna forma spędzania wolnego czasu! Zaproszenie kierujemy do dzieci w wieku 7 – 10 lat.


Proponowane przez nas zajęcia obejmą podstawowe zadania aktorskie, ćwiczenia dykcyjne i pracę z ciałem. Nie zabraknie także elementów improwizacji, zabawy formami teatralnymi oraz wspólnego pisania scenariusza do spektaklu.


Podczas zajęć uczestnicy przejdą przez wszystkie etapy pracy nad przedstawieniem. Poza rozwinięciem umiejętności niezbędnych do występowania przed publicznością, zajęcia pozwolą na pobudzenie kreatywności, usprawnienie koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz nauczą jak radzić sobie ze stresem.


Grupa rozpocznie pracę 7 listopada 2022 roku. Zajęcia będą odbywać się w każdy poniedziałek w godzinach 16:00-17:30. Efektem końcowym wspólnych działań będzie wspólnie stworzone przedstawienie finałowe.


Do udziału zapraszamy zarówno dzieci posiadające doświadczenie, jak te początkuje, które pragną rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności. Zajęcia poprowadzi animatorka kultury i pedagożka teatru – Karolina Kowal.


Koszt warsztatów wynosi 200zł miesięcznie.


Ilość miejsc jest ograniczona – o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Chętni do wzięcia udziału w cyklu spotkań proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres: edukacja@teatrosterwy.pl. W treści zgłoszenia należy zawrzeć:

Imię i nazwisko uczestnika
Datę urodzenia oraz klasę (np. klasa IV)
Kontakt telefoniczny i mailowy do uczestnika
Kontakt telefoniczny i mailowy do rodzica/prawnego opiekuna.

Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości następującej treści: „Warsztaty teatralne dla dzieci”