Summer Vibes

VIVO! Lublin otwiera nowy rozdział wakacyjnej zabawy Summer Vibes. Tym razem stałe, letnie aktywności i atrakcje – kino, strefa chill oraz zajęcia fitness – będą miały niecodzienne uzupełnienie. W najbliższy piątek, 12 sierpnia, lublinianie będą mieli okazję wysłuchać koncertu akustycznego, a tydzień później, 19 sierpnia, swój program zaprezentują utalentowani stand-uperzy. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.


Kulturalne VIVO!
VIVO! Lublin z impetem wkroczyło w drugą połowę wakacji. Harmonogram akcji Summer Vibes na najbliższe dwa tygodnie został wzbogacony o nowe, interesujące aktywności. Pierwsza z nich będzie miała miejsce w piątek, 12 sierpnia. Na tarasie widowiskowym VIVO!, w ramach koncertu akustycznego, wystąpi Aleksandra Sochacka – wokalistka, trenerka wokalna oraz właścicielka szkoły Beautiful Voice w Łodzi. Artystka ma na swoim koncie występ na festiwalu Eurowizji w Rydze wraz z zespołem Ich Troje, udział w finale pierwszej edycji programu X Factor, a także wiele projektów muzycznych we współpracy z takimi artystami, jak Marian Lichtman, lider zespołu Trubadurzy.

W ramach drugiego wydarzenia, 19 sierpnia, VIVO! zaprosiło stand-uperów, którzy zabawią gości podczas autorskiego programu. Na scenie centrum handlowego pojawią się Przemysław Jan Skowron, dziennikarz radiowy oraz Mateusz Marek – komik i autor tekstów.


Cotygodniowe letnie wibracje na tarasie widokowym
Wydarzenia są częścią wakacyjnej akcji Summer Vibes, odbywającej się w VIVO! Lublin od początku lipca. W każdy czwartkowy wieczór na dachu VIVO! miejsce ma kino letnie, podczas którego emitowane są filmy wybierane w cotygodniowym głosowaniu na Facebooku.

W piątki z kolei aranżowana jest strefa chill dla młodzieży i dorosłych z licznymi atrakcjami umilającymi weekendowe wieczory, a co sobotę odbywają się zajęcia fitness. Na najbliższe tygodnie przewidziane zostały treningi jogi oraz zumby.


Szczegółowy program VIVO! Summer Vibes dostępny jest na stronie internetowej www.vivo-lublin.pl oraz profilu na Facebooku.