VIVO! Lublin zaprasza na akcję prosprzedażową w halloweenowym stylu

28-29 października 2022 r.

VIVO! Lublin przygotowało kolejny atrakcyjny powód do odwiedzin. Tym razem, w dniach 28-29 października, odbędzie się tu niecodzienna akcja prosprzedażowa w klimacie Halloween, w której do wygrania będą karty podarunkowe. Wydarzenie uświetni wyjątkowa scenografia.

Halloweenowy magiczny ogród, a w nim pełno stworów nie z tego świata – tak w wielki skrócie będzie wyglądało VIVO! Lublin podczas trwania kolejnej akcji prosprzedażowej. W centrum handlowym pojawią się m.in. elfy, pająki, pajęczyny, grzybki, złote drzewa. Wszystko to w otoczeniu wysp z mchem, trawą suszem i dyniowych lampionów.

Jakie kroki należy podjąć, aby wziąć udział w akcji i zdobyć atrakcyjne nagrody? Wystarczy w dniach 28-29 października zrobić zakupy za min. 200 zł, zarejestrować paragony w Punkcie Obsługi Akcji i odebrać kartę podarunkową o wartości 50 zł. Dla tych, którzy w tych dniach wydadzą min. 400 zł, czekać będą karty podarunkowe o wartości 100 zł.
Akcja odbędzie się w holu głównym (poziom 0) w godz. 10.00-18.00.

Szczegółowy regulamin akcji znaleźć można na: www.vivo-lublin.pl.

*********
VIVO! Lublin to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni  38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie obiektu nastąpiło 4 marca 2015 roku, a 4 lata później zakończono proces integracji centrum handlowego z marką VIVO!, zmieniając tym samym nazwę obiektu na VIVO! Lublin. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. To pierwsze w Polsce centrum handlowe, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015.Asset managerem VIVO! Lublin jest CPI Property Group, z kolei zarządcą obiektu – firma CBRE.

W wyniku przejęcia 76,8% akcji IMMOFINANZ w 2022r, CPIPG zostało asset managerem wszystkich nieruchomości biurowych oraz handlowych IMMOFINANZ. Aktualnie aktywnie zarządza 24 budynkami biurowymi, położonymi w prestiżowych lokalizacjach w Warszawie (w tym marką myhive), o łącznej powierzchni ponad 500 000 mkw i wartości 1748,3 mld euro i tym samym jest liderem na rynku powierzchni biurowych w Warszawie pod względem GLA. W zarządzanym przez CPIPG portfolio retail znajduje się Centrum Handlowe Ogrody w Elblągu, Centrum Handlowe Orkana w Lublinie, 4 centra handlowe sicie Vivo – w Lublinie, Krośnie, Pile i Stalowej Woli, sieć parków handlowych City Market zlokalizowanych w Zamościu (2 obiekty), Tarnowie, Radomiu i Zgorzelcu oraz sieć Stop Shop w 10 regionalnych miastach Polski. ). Łącznie zarządzana przez CPIPG powierzchnia handlowa w Polsce wynosi 253 500 mkw GLA, a jej wartość szacuje się na 598,8 mln euro. Spółka planuje dalsze zaangażowanie na polskim rynku poprzez zakup i inwestowanie w wybrane nieruchomości biurowe w najlepszych lokalizacjach Warszawy.

CPI Property Group (CPIPG) jest europejskim liderem w sektorze nieruchomości komercyjnych. Swoją działalność koncentruje na długoterminowych inwestycjach i wynajmie nieruchomości. Należy do wąskiego grona firm w regionie posiadających rating inwestycyjny. Moody’s przyznał spółce rating Baa2, a Standard&Poor’s: BBB.
CPIPG jest największym właścicielem powierzchni biurowych w Pradze, Berlinie i Warszawie. Posiada również udziały m.in. w rynku austriackim (Wiedeń), rumuńskim (Bukareszt) i węgierskim (Budapeszt). W sektorze retail jest niekwestionowanym liderem w Czechach oraz posiada mocne platformy we Włoszech, Polsce, na Węgrzech, Słowacji, Rumunii i w krajach adriatyckich.

Siedziba CPIPG znajduje się w Luksemburgu, a akcje firmy są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych we Frankfurcie. Grupa działa w sektorze nieruchomości biurowych, handlowych, mieszkaniowych hotelowych i complimentary. Dysponuje aktywami o łącznej wartości ponad 5 242 milionów euro.