Plakat ze spektaklu The Strings".

The Strings | spektakl

25 listopada 2022, 17:30

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Spektakl Macieja Kowalewskiego The Strings – „Sex, drugs & disco polo” w reżyserii autora w doborowej obsadzie odwiedzi Lublin. Musicie to zobaczyć!

Niebanalne żarty, moc przyjaźni, grupa 5 mężczyzn, którzy spotkali się będąc na życiowym zakręcie. W tle muzyka, która osładza ich perypetie. To krótki opis spektaklu autorstwa i reżyserii Macieja Kowalewskiego.

 

The Strings – pełna humoru i zwrotów akcji sztuka, która po prostu przywraca wiarę w marzenia oraz siłę przyjaźni. Kim są nasi bohaterowie? To Ernest, Kotlet i Manuel. Ernest rozpacza, ponieważ żona wyrzuciła go z mieszkania i z życia. Kotlet za dużo pije, a na dodatek został zwolniony z zespołu chippendales, który sam założył. Manuel właśnie wyleciał z hukiem z legendarnego zespołu Figi, który dziś koncertuje w muszli. Załamani panowie na zakręcie życiowym postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zakładają zespół The Strings.

 

Kto do nich dołączy?

Jak potoczą się ich losy?

O tym przekonacie się będąc na widowni. Od pierwszych minut spektaklu, będą płynąć łzy ze śmiechu, by następnie przeszły w łzy wzruszenia. Nasi bohaterowie przez całą sztukę na oczach widza, będą zmieniać swoje podejście do życia, priorytety, a przyjaźń stanie się dla nich czymś najważniejszym.

 

Obsada spektaklu The Strings:

 

Wojciech Brzeziński,

Michał Koterski,

Bartosz Żukowski,

Krzysztof Wieszczek,

Piotr Borowski.

Reżyseria: Maciej Kowalewski

 

Bilety od – 110 PLN