Plakat grupy Stand Up Ferajna.

Stand Up Ferajna

20 listopada 2022 o godz. 19:00 

Kultowa Klubokawiarnia, Herbowa 2a

Wystąpią: 

Łukasz Kozłowski – “Komedia to tragedia, która przydarzyła się komuś innemu”. Stand-up przydarzył się mi? Mnie? Dla mnie! – bo jestem z Białegostoku. Ciągle szukam puent do żartów. Żartów również szukam. Szukam też pracy. Mogę zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi. Gospodarz białostockiej sceny stand-uppowej Potocka&Kozłowski prezentują. 

Radek Pawluczuk – Nie ogarnia dlaczego znajomi uważają go za nieogarniętego. Jego występy spotykają się z sporym entuzjazmem widzów, raz nawet ludzie nie dość, że śmiali się na występie to nawet i długo po nim, chociaż to akurat było w zakładzie psychiatrycznym, więc może dlatego. Reprezentuje styl czysto one-linerowy czyli krótkich żartów z zaskakującym zakończeniem, które łączy tak by opisywać swoje życie i poglądy. 

Michał Łobejko – Człowiek o wielkim dystansie do życia, o wielkiej pasji do komedii, i o wielkiej wadze. Naukowcy nadal są podzieleni w kwestii czy lepiej go objeść czy przeskoczyć. Gdyby został królem to zwrot “Wasza Wysokość” nie byłby wyolbrzymieniem – poza tym i tak się już bardziej nie da. Finalista przeglądu GAPA w kategorii stand-up. Uczestnik Polskiego Festiwalu Stand-upu. Uczestnik codziennej przerwy na obiad. 

Karol Urbaniak – od gimnazjum mówili na niego Uśmiech. Od tej pory niewiele się zmieniło. Pierwszy raz na scenie pojawił się bo nie było biletów na występ znanego komika. Lubi improwizować i gadać z publicznością. Według opinii jest to raczej casualowy stand-up. Dlaczego go nie widzieliście w telewizji przekonacie się o tym w 5 minut. Wydarzenie poprowadzi Karol Chyż. 

Bilety: 25/30zł