„TO TYLKO SEX!” w roli ekspertki Olga Bołądź – Teatr Muzyczny 12.XII. WYGRAJ BILETY!

totylkosex-olgaboladz

„TO TYLKO SEX!”

 Kiedy? 12 grudnia 2019 r, g. 19:30

Gdzie? Teatr Muzyczny w Lublinie

WYGRAJ BILETY!!!

Wyślij e-mail na adres monika@lsi.lublin.pl, w tytule wpisując TO TYLKO SEX , a w treści swoje imię i nazwisko i telefon kontaktowy.

Na zgłoszenia czekamy do 10.XII. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie.

Powodzenia!!!

 

UWAGA!
Ta sztuka może radykalnie zmienić twoje życie miłosne 🙂

Dlaczego miłość kończy się małżeństwem?
Czego tak naprawdę pragną kobiety?
Kto ma większy apetyt i na co?
Jaka jest najczęstsza fantazja seksualna?

Twórcy sztuki „Jak zostać SEX GURU” przedstawiają nową pikantną i przezabawną komedię „TO TYLKO SEX”. Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Olga Bołądź jako EDYTA RADZI (#edytaradzi) w roli sex-eksperta zgłębi tajniki seksualnego labiryntu.

Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy?

„TO TYLKO SEX!” to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! To wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanosa - znany z reżyserowania hitu BOEING, BOEING. Z takim składem „TO TYLKO SEX!” z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu! Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątków.

Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym 🙂 – nie rezygnuj z dobrej zabawy – przyjdź, przyprowadź znajomych i podziel się swoją radą! Humor i śmiech pozwolą na większą otwartość z przymrużeniem oka. Kup bilet na hit „TO TYLKO SEX!” – duża dawka śmiechu przez łzy gwarantowana! Gorąco zapraszamy! Warszawska PREMIERA już 11-13 września w Teatrze IMKA!

Bilety w sprzedaży na: www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach Empik.

Serdecznie zapraszamy!