pexels-eva-bronzini

Reklama w mediach społecznościowych – jak osiągać sukcesy w marketingu internetowym

Bez wątpienia marketing to jeden z najważniejszych obszarów w strukturze działalności firmy. W dużej mierze to od niego zależy sukces i zbudowanie stabilnej pozycji rynkowej. Rozwój technologii i rozpowszechnienie internetu sprawiły, że na pierwsze miejsce wysuwa się obecnie marketing internetowy.

Odpowiednio prowadzony może przynieść wymierne profity firmie. Doskonale wie o tym zespół Oświata Lingwista, który przygotował dla zainteresowanych profesjonalny kurs marketingu internetowego. Sprawdź jego program i odkryj jak osiągnąć sukces w sieci.

 

Dlaczego marketing internetowy ma takie znaczenie?

Obecnie duża część naszego codziennego życia przeniosła się do sieci. To w internecie robimy zakupy, płacimy rachunki, kontaktujemy się z rodziną i znajomymi czy też spędzamy czas wolny. Wiele osób pracuje, dzięki internetowi, dlatego jesteśmy obecni tam niemal przez 24 godziny na dobę. To czas, w którym można skutecznie dotrzeć z komunikatem reklamowym lub informacyjnym do pożądanej grupy odbiorców. Aby to zrobić, należy dobrze znać narzędzia marketingowe oraz umiejętnie się nimi posługiwać. Podstawową wiedzę w tym obszarze możesz zdobyć na kursie Social Media Marketing – Instagram, Facebook i narzędzia Google jako skuteczne narzędzia marketingu internetowego przygotowanym przez Oświata Lingwista. 

Program kursu 

Szkolenie prowadzone jest w formie stacjonarnej w Lublinie lub online. Obowiązują na nie zapisy, a Oświata Lingwista przygotowała także dedykowaną ofertę dla firm, w ramach której przeprowadza zamknięte szkolenia na zamówienie. Program obejmuje 16 godzin zajęć dydaktycznych, które podzielono na dwa dni, a kurs odbywa się w formie stacjonarnej w Lublinie. Prowadzony jest przez Annę Petynia-Kawa, która jest praktykiem biznesowym i zajmuje się na co dzień reklamą i marketingiem. 

Szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej Oświata Lingwista i zawiera m.in. takie zagadnienia jak:

  • charakterystyka użytkowników Facebooka i Instagrama;
  • algorytmu mediów społecznościowych;
  • strategiczne planowanie działań marketingowych (analiza i dobór grupy docelowej, kanału komunikacji itp.);
  • content marketing;
  • obsługa narzędzi do kreowania i zarządzania reklamami;
  • obsługa narzędzi analitycznych;
  • Facebook Ads i Instagram Ads;
  • skuteczna reklama na Instagramie;
  • przydatne narzędzia Google;
  • i wiele więcej. 

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla szerokiego grona odbiorców. Z powodzeniem mogą skorzystać z niego osoby, które na co dzień zajmują się promocją lokalnych firm czy też prowadzą własną firmę, a także: przedstawiciele działów marketingu, osoby myślące o pracy w marketingu oraz indywidualni specjaliści. Szkolenie stanowi przydatną podstawę do tego, aby jeszcze bardziej zgłębić szeroki obszar, jakim jest marketing w sieci

Zapraszamy do zapisów w Oświata Lingwista

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Oświata Lingwista. To nie tylko szkolenia marketingowe, ale także profesjonalne kursy zawodowe i wiele więcej. Szczegółowe informacje dotyczące zapisu na kurs marketingowy znajdują się na stronie internetowej. Uzyskasz je również w bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem Oświata Lingwista. Zachęcamy do zapisów.