kronos

Golden „Kronos” | Złote Twarze Live Band
feat. Natalia Grosiak / Bisz / Kroki / Novika / Runforrest

 19 sierpnia 2022 , g. 21:00

Centrum Kultury
BILETY: 40-60 zł

Zapraszamy na jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku w Lublinie!

Premierowy koncert Golden „Kronos” z udziałem wyjątkowych gości.

Przemysław Golden Adach to producent muzyczny z Lublina, współzałożyciel grupy Złote Twarze, współtwórca m.in. trylogii albumów z Hajem („Jawosen”, „Międzyświat”, „Dźwiękobraz”). Produkował i współprodukował albumy Szada, Onara, Miuosha i wielu innych twórców.

„Kronos” to jego dziewiąty producencki album, jednak pierwszy, na którym udało się spełnić tak wiele muzycznych marzeń i stworzyć utwory ze wspaniałymi artystami — zarówno wokalistami, instrumentalistami, jak i producentami, którzy pojawią się na scenie Wirydarza. Muzyka oscyluje wokół ambitnej elektroniki, trip-hopu, chilloutu czy rap. Premiera albumu już 13 maja 2022 r. Promują go m.in. single: „Posejdon” z gościnnym udziałem Bisza oraz „Demeter” z Natalią Grosiak i Szattem.

Wydawcą albumu jest wytwórnia OUT Label, której założycielem jest producent muzyczny Pawbeats. Partnerem wydania jest Centrum Kultury w Lublinie.

Koncert to niepowtarzalna okazja do usłyszenia na żywo wszystkich wykonawców z płyty. Przed i po koncercie o dobry nastrój zadbają Szatt&Wuks.