Aplikacja Bambino – kiedy najlepiej zajść w ciążę

ciazaAplikacja Bambino- kiedy najlepiej zajść w ciążę

 

W życiu kobiety przychodzi taki czas, w którym czuje, że chciałaby zostać mamą.Ciąża to wyjątkowy okres w jej życiu. Prawdopodobieństwo prawidłowego przebieguciąży zwiększa się wraz z odpowiednim przygotowaniem się do tego czasu.Świadome zajście w ciążę wiąże się z przygotowaniem swojego ciała, które jestważne dla rozwoju dziecka. Planowanie ciąży nie musi być trudne!Zwłaszcza, że z pomocą przyjdzie aplikacja Bambino!

Bambino będzie pierwszą na świecie taką aplikacja wyznaczającą najlepszy czas na  zajście w ciążę na podstawie oporu elektrycznego skóry i sztucznej inteligencjiuczącej się ciała kobiety.

Jak to działa?Kobieta pobiera aplikację, a następnie dodaje podstawowe dane tj. długość cyklu,ostatnia data rozpoczęcia cyklu, ilość dni krwawienia. Od tego momentu aplikacja Bambino zaczyna się uczyć ciała kobiety. To ważne, aby użytkowniczka przez pierwsze 2-3 miesiące zapoznała się dokładnie z dzienniczkiem, który jest dostępny i codziennie uzupełniała dane. To szczególnie ważne w okresie początkowym, kiedy aplikacja się uczy.Z czasem dzienniczek uzupełniany codziennie będzie miał wpływ na dokładność.

Na jakim etapie jesteśmy?

Szukamy par, bądź kobiet do testów aplikacji na podstawie których powstanie algorytm wyznaczania owulacji (najlepszego czasu na zajście w ciążę). Dzięki obserwacji fizjologii własnego ciała, zrozumieją procesy zachodzące w ich organizmie, staną się świadome swojego ciała, cyklu oraz płodności, a to pomoże im w przyszłości w planowaniu ciąży.Dzięki udziałowi w testach, nauczą się zarówno przewidywać owulację,jak również będą mogły sama określić cykl kobiecej fazy niepłodności przedowulacyjnej, fazy płodności oraz fazy niepłodności poowulacyjnej. Zyskają większą pewność siebie i swojego ciała. Testy pozwolą im poznać naturalny rytm płodności, a także zmiany,które zachodzą w ich ciele w zależności od dnia cyklu. Warto również zaznaczyć, że zwiększenie świadomości mechanizmów fizjologicznych w naszym ciele, ma znaczenie we wczesnej diagnostyce m.in. chorób kobiecych.To również dobry moment, by zatroszczyć się o swoje zdrowie! Współpracujemy z najlepszymi specjalistami ginekologii i endokrynologii ginekologicznej w kraju,dlatego kobiety, które wyrażą chęć przystąpienia do testów otrzymają dostęp do profesjonalnej opieki medycznej.Zapraszamy zarówno kobiety, które posiadają już potomstwo, jak również te, które nie mają dzieci.