Plakat z dyniamiz wyciętymi twarzami, do których włożono świeczki, reklamujący maraton filmowy z okazji święta Haloween.

Maraton Halloween w Helios Lublin

28 października – 31 października 2022r, g. 23:00

Helios Lubin

ul. Generała Władysława Sikorskiego 20

Nocne Maratony Filmowe Helios jak co roku stawiają przed Fanami horrorów piekielnie straszny dylemat.

Do wyboru mamy dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów! 28 i 31 października Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów.

W pierwszym zestawie pokażemy cztery filmy, których jedynym celem jest… śmiertelnie Was wystraszyć! Na początek długo wyczekiwana premiera “EGZORCYZMY SIOSTRY ANN” – przerażająca historia spotkania młodej zakonnicy, której powołaniem jest walka z demonami. Po krótkiej przerwie pierwsza przedpremiera tego wieczoru – “SMAKOSZ ODRODZENIE” – po 23 latach tytułowy “smakosz” budzi się, by znowu zaspokoić swój głód. Następnie kolejna przedpremiera – “LARWY”. Na koniec trzymający w napięciu – “NIE PATRZ W DÓŁ”.

Zestaw drugi to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Na początek pierwsza przedpremiera tego wieczoru “OPĘTANA” – mieszkańcy małego miasteczka zaczynają umierać w tajemniczy sposób. Po krótkiej przerwie kolejna przedpremiera – “GOŚCIE”. Następnie “SIEDLISKO ZŁA” – seria nadprzyrodzonych wydarzeń zmusza przypadkową rodzinę do walki o przetrwanie. Na koniec melanż życia, który wymknął się spod kontroli – „APOKAWIXA”.

Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?