Wizytówki firmowe

LiDO GROUP

LiDO GROUP Sp. z o.o.
20-474 Lublin ul. Smoluchowskiego 1

tel. (81) 748 04 17
fax (81) 748 94 56
e-mail: meble@lidogroup.pl

LiDO GROUP - Salon meblowy w Lublinie oferuje meble biurowe. Tworzymy nowoczesne rozwiązania organizacji przestrzeni pracy. W ofercie firmy znajduje się kilkanaście systemów przystosowanych do wyposażania biura, wnętrz typu open-space, sal konferencyjnych, seminaryjnych i audytoryjnych, recepcji, przestrzeni użyteczności publicznej, a także gabinetów i innych reprezentacyjnych miejsc w firmach.

Firma Lido Group działa w przekonaniu, że każdy powinien mieć możliwość pracy w otoczeniu najlepiej odzwierciedlającym pojęcie funkcjonalnego biura. Kierując się tym przekonaniem, proponujemy Państwu meble i krzesła renomowanych firm, mając na względzie ich estetykę, wszechstronność wykorzystania i modularność.

Szeroka gama produktów pozwala na indywidualne i kompleksowe podejście do każdego projektu aranżacyjnego. Jesteśmy gotowi doradzić Państwu, udzielić wskazówek i wskazać najlepsze rozwiązania. Niezależnie od skali prac nad przedsięwzięciem możecie państwo liczyć na nasze pełne zaangażowanie i profesjonalizm.

W ofercie także AKCESORIA MEBLOWE

więcej o LiDO GROUP >>