Wizytówki firmowe

JONAR-PLUS

ABAKS-SYSTEM
Agencja Zabezpieczeń i Łączności

20-325 Lublin ul. Droga Męczenników Majdanka 57
tel. (81) 745-46-46
tel. kom. 501 599 994
e-mail: biuro@abaks.lublin.pl

* * *

Systemy zabezpieczeń, Telewizja dozorowa, Systemy komputerowe

Instalacje systemów alarmowych i telewizji przemysłowej

 1. Systemy zabezpieczeń:
  - systemy sygnalizacji włamania i napadu
  - systemy sygnalizacji pożaru
  - wykrywanie niebezpiecznych gazów
  - bramki antykradzieżowe
 2. Telewizja przemysłowa
 3. Kontrola dostępu i czasu pracy
 4. Domofony i videodomofony

Koncesja MSWiA, Licencja Policji, Autoryzacja Techom

Firma powstała 15.09.1996 r. w Lublinie pod nazwą ABAKS-SYSTEM, wpisana do ewidencji działalności gospodarczej przez Wydział Handlu Urzędu Miejskiego w Lublinie.
Przedmiotem działania firmy jest działalność usługowa w zakresie projektowania i wykonywania instalacji: alarmowych, pożarowych, wykrywania gazów, telefonicznych, sieci komputerowo-strukturalnych oraz montażu i serwisu central telefonicznych.

Głównym celem działania firmy jest zaspokajanie wszelkiego rodzaju potrzeb przedsiębiorstw oraz osób fizycznych z zakresu szeroko pojętego zabezpieczenia mienia. Firmę satysfakcjonuje tylko pełne zadowolenie klienta, dlatego też ciągle rozszerza zakres swojej działalności i z roku na rok proponuje nowe możliwości współpracy oraz nowe udoskonalone produkty.

Prowadzimy szkolenia podstawowe dla swoich klientów z zakresu obsługi instalacji oraz specjalistyczne dla firm i pracowników. Zaufało nam wiele znanych i znaczących firm regionu lubelskiego i warszawskiego.

Świadczymy usługi na najwyższym profesjonalnym poziomie, o czym świadczą świadectwa, licencje, autoryzacje, uprawnienia będące wynikiem ukończonych kursów i szkoleń.

więcej o ABAKS SYSTEM >>