Wizytówki firmowe

ESPRESSO SERVICE LUBLIN

ESPRESSO SERVICE LUBLIN
Dział Handlowy:
ul. Rusałka 17 20-103 Lublin
tel. +48 81 525 68 68
tel. kom. +48 509 57 57 51
E-mail: lublin@espresso.pl

Prawdziwe "espresso" każdego dnia...

Czerpiąc z doświadczeń zdobytych w ciągu 10 lat pracy na polskim rynku oferujemy istotę businessu kawowego - doskonale produkty za sensowną cenę.

Nieustannie dążąc do podniesienia własnych kompetencji, staramy się jednocześnie przelać naszą wiedzę na osoby odpowiedzialne za kulturę kawową w Państwa firmie. Jedynie przez ich pełną świadomość procesu przyrządzania kawy, możemy zagwarantować jakość, której Państwo oczekują.

Proponując ekspres właściwy dla przyszłych użytkowników, bierzemy pod uwagę zarówno aspekt ekonomiczny jak i ergonomię. Nie zawsze to, co jest najlepsze samo w sobie lub najdroższe będzie dla Państwa konieczne. Doradzamy, co wybrać i szkolimy, jak dobrze używać zakupiony sprzęt, aby był on dla Państwa rentowny, oraz aby spełniał swoje funkcje z maksymalną Państwa satysfakcją.

Nasza wieloletnia współpraca z renomowanymi firmami we Włoszech zaowocowała wieloma kontaktami nie tylko w branży "kawowej", ale w całym sektorze gastronomicznym. Doradzimy Państwu nie tylko jak zagospodarować kącik kawowy w kawiarni czy biurze, ale również pomożemy wybrać odpowiednia formę i design w oparciu o najnowsze włoskie projekty.

OFERTA:

* Ekspresy do kawy: gastronomiczne, biurowe, domowe

* Sprzedaż kawy Vergnano (mielona, ziarnista)

więcej o ESPRESSO SERVICE >>