Wizytówki firmowe

STANDROG

STANDROG
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego

20-712 Lublin ul. Orlanda 19
tel./fax : +48 81 526 70 59
e-mail: info@standrog.pl

OFERTA:

Firma Standrog zajmuje się budową i remontowaniem dróg, ulic i chodników. Budujemy place i parkingi wielkopowierzchniowe. Ponadto wykonujemy roboty ziemne i rozbiórkowe. Posiadamy również grupę interwencyjną, której zadaniem jest wykonywanie pilnych robót i napraw. Prowadzimy także wynajem sprzętu budowlanego.

Oprócz budowy i remontu dróg firma Standrog prowadzi sprzedaż wibroprasowanych elementów drogowych, między innymi kostki brukowej. W pracach zleconych przez naszych Klientów wykorzystujemy materiały własne lub powierzone, zgodnie z życzeniem Zleceniodawcy.

Naszym Klientom oferujemy przygotowanie dokumentacji technicznej drogowych robót budowlanych, ich wycenę oraz nadzór nad wykonywanymi pracami. Podczas tworzenia obiektów małej architektury współpracujemy z architektami krajobrazu.

Wszystkie roboty i remonty wykonane przez nas objęte są 36-miesieczną gwarancją.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do współpracy.

Mocne strony

Terminowość i profesjonalizm to cechy, którymi możemy się poszczycić. Współpracując z nami, uzyskacie Państwo najwyższą jakość wykonywanych usług. Oto mocne strony naszej firmy:

  1. wieloletnie doświadczenie w zakresie robót drogowych i brukarskich
  2. wykorzystanie specjalistycznego sprzętu
  3. współpraca z wykwalifikowaną (posiadającą uprawnienia projektowo-budowlane) przyjazną kadrą,

Dzięki wysokiej pozycji na rynku (nie tylko regionalnym) Standrog jest stabilnym partnerem zarówno dla samorządów, klientów biznesowych i osób prywatnych, jak i swoich kontrahentów. Działając głównie na bazie zamówień publicznych, firma wygrywa wiele przetargów na roboty drogowe, wywiązując się ze zleconych zadań profesjonalnie i terminowo.

więcej o STANDROG
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego >>