Wizytówki firmowe

freshprint – Wydruki Wieloformatowe – Agencja Reklamowa

Specjalizujemy się w wielkoformatowym druku cyfrowym, który charakteryzuje się dużą trwałością i ma zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Posiadamy własne zaplecze graficzne i produkcyjne co pozwala na szybką realizację zleceń, dużą elastyczność cenową przy równoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości.

Do zleceń podchodzimy kompleksowo, począwszy od przygotowania grafiki do wydruku, przez wydruk, dodatkowe zabezpieczenie w postaci laminacji, docinanie do formatu aż po zgrzewanie czy oczkowanie.

Używane przez nas media do wydruków wielkoformatowych:
baner, folia samoprzylepna - matowa lub błyszcząca, folia do podświetleń, folia wylewana, folia banerowa, folia One Way Vision, canvas, siatka mesh, blueback, papier, tapeta foto.

Dla wygody i oszczędności czasu stworzyliśmy dla Państwa specjalny system zamówień on-line, który usprawnia realizację zamówień przez internet.

U nas zrealizujecie Państwo praktycznie każde zamówienie w ciągu tego samego dnia, gdyż posiadamy najnowocześniejsze maszyny w mieście co pozwala na osiągnięcie wydruków w najwyższej dostępnej na rynku rozdzielczości 1440 dpi.

Dostawa - na życzenie Klienta każdą z prac dostarczamy GRATIS*

Wysyłki realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich w ciągu 24 h.
Istnieje także możliwość odbioru osobistego, gdzie wielkim plusem jest dogodna lokalizacja w centrum miasta, z największym w Lublinie parkingiem i wygodnym podjazdem.

Na wszystkie wykonane usługi dajemy gwarancję.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.

więcej o freshprint >>