Kiermasz płyt winylowych, CD oraz kaset magnetofonowych

18-19 listopada 2022 r.

VIVO! Lublin

 

VIVO! Lublin przygotowało prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów płyt winylowych, miłośników analogowego brzmienia i sprzętu muzycznego w stylu vintage. Pośród tysięcy dostępnych płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych, uczestnicy kiermaszu muzycznego będą mieli okazję odnaleźć swoje ulubione pozycje, a także zapoznać się z nowościami wykonawców polskich i zagranicznych.


Kiermasz odbędzie się 18 i 19 listopada, w godz. 9.00-21.00, na Placu Eventowym (hol główny na poziomie 0 obok sklepu Zara). W VIVO! Lublin każdy miłośnik muzyki, bez względu na swoje preferencje, znajdzie coś dla siebie. Queen, David Bowie, Budka Suflera czy Czesław Niemen? A może jazzowe brzmienia Keitha Jarretta, kultowe solówki Jimiego Hendrixa lub disco w stylu Boney M.? To wszystko i wiele, wiele więcej będzie czekało na fanów muzyki analogowej w centrum handlowym.


Wśród dostępnych egzemplarzy winyli, płyt CD czy kaset magnetofonowych znajdą się również unikatowe i trudno dostępne pierwsze wydania oraz edycje specjalne. Nie zabraknie też nowszych, współczesnych utworów z szerokiej gamy gatunków muzycznych. Oprócz nabycia nowych nośników muzyki, uczestnicy kiermaszu będą mogli zarówno wymienić, jak i sprzedać winyle ze swojej kolekcji. Każdy krążek i kaseta przejdą dokładną selekcję zanim zostaną umieszczone na stoisku. Co więcej, o swojej pasji do organicznych brzmień gramofonu i retro sprzętu audio opowiedzą obeznani wystawcy i kolekcjonerzy z całej Polski. Chętnie doradzą oni także w kwestii zakupu.


Miłośników winyli i muzyki analogowej jest wielu, a nowych kolekcjonerów wciąż przybywa. Kiermasz płyt gramofonowych w VIVO! jest doskonałą okazją, aby móc powiększyć swoją dotychczasową kolekcję o ulubionych artystów i wyjątkowe wydania, a także wymienić się swoimi egzemplerzami z innymi pasjonatami. Odwiedzą nas wystawcy z wielu zakątków kraju, którzy z przyjemnością pomogą w wyborze muzycznych perełek – mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Dyrektor VIVO! Lublin.