Wyprzedaże Garażowe na Targu pod Zamkiem – 20 i 27.VI.

grafika przedstawia zdjęcie targowiska podczas wyprzedaży garażowe. W lewym dolnym rogu na białym tle widnienie logo Targu pod Zamkiem wraz z napisem.

Kolejne edycje Wyprzedaży Garażowych na Targu pod Zamkiem – 20 i 27 czerwca 2021 r.

W przedostatnią i ostatnią niedzielę czerwca (20 i 27) w Lublinie odbędą się kolejne edycje cieszącej się ogromną popularnością Wyprzedaży Garażowej. Wyprzedaż jest organizowana przez spółkę „Podwale” – zarządcę Targu pod Zamkiem zlokalizowanego przy alei Unii Lubelskiej. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich mieszkańców Lublina i okolic.

Wyprzedaż Garażowa od samego początku przyciąga tysiące lublinian. Wyprzedaże organizowane na Targu pod Zamkiem są największymi tego typu imprezami w województwie lubelskim, a sam targ jest największym targowiskiem w regionie.

Szczegóły i informacje (Profil FB Targu Pod Zamkiem) https://www.facebook.com/TargpodZamkiemLublin/

Do udziału w wydarzeniu zarządcy targowiska zapraszają każdego, kto chce sprzedać swoje nieużywane rzeczy, kupić coś z drugiej ręki lub wymienić się przedmiotami z innymi sprzedającymi. Sprzedać będzie można wszystko, co zalega w piwnicach, garażach czy na strychach – począwszy od ubrań, przez książki, zabawki dla dzieci, sprzęt RTV i AGD, części samochodowe i gadżety, a na przedmiotach kolekcjonerskich kończąc.

Wyprzedaże Garażowe – to wydarzenie unikatowe. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o kolejnych skontaktuj się z organizatorem:

- telefonicznie pod numerami (81) 743 78 15 i (81) 536 17 00;

- e-mailowo na adres podwale.targ@wp.pl.

Miejsce wyprzedaży Targ Pod Zamkiem Aleja Unii Lubelskiej na błoniach zamkowych na specjalnie wydzielonym do tego parkingu w godzinach 6.00-14.00.

20.10.2019 i 27.10.2019

Zapraszamy