Seanse filmowe w plenerze, czyli wielki powrót Kina Letniego w VIVO! Lublin pierwszy seans 2.VII.

Kino Letnie na

Seanse filmowe w plenerze, czyli wielki powrót Kina Letniego
w VIVO! Lublin

Do miasta powraca jedno z ulubionych wydarzeń kulturalnych lublinian, Kino Letnie na tarasie VIVO!, w tym sezonie w wersji szczególnie uwzględniającej aspekt bezpieczeństwa. Od 2 lipca, w każdy czwartek o godz. 21:00, odbywać będą się tu wakacyjne seanse filmowe pod gołym niebem. Tegoroczną odsłonę cyklu zainauguruje film „Nice guys” - zabawna komedia z Russellem Crowe oraz Ryanem Goslingiem w rolach głównych. Tak jak w ubiegłym roku o kolejnych pokazach zdecydują internauci w ankietach dostępnych na Facebooku VIVO! Lublin.

Wygodne leżaki, lekkie i przyjemne seanse oraz malowniczy krajobraz w tle - tak pokrótce zapowiadają się plenerowe projekcje w lubelskim VIVO! Już w najbliższy czwartek w wakacyjnym kinie pod chmurką wyświetlona zostanie pełna humoru, amerykańsko-brytyjska produkcja z 2016 roku w reżyserii Shane’a Blacka. „Nice guys” to komedia, której akcja rozgrywa się w latach ‘70 w Los Angeles, gdzie dwóch detektywów prowadzi śledztwo w sprawie zniknięcia kobiety. W trakcie trwania dochodzenia panowie przypadkowo wpadają na trop dużej afery. W rolach stróżów prawa zobaczymy hollywoodzkich aktorów - Russella Crowe oraz Ryana Goslinga.

Jakie filmy obejrzymy podczas Kina Letniego w VIVO! Lublin?

O kolejnych projekcjach, w internetowych sondażach, zadecydują miłośnicy wakacyjnego cyklu. Ankiety z filmowymi propozycjami będą dostępne od czwartku do poniedziałku na Facebooku centrum handlowego. Tytuły wytypowanych produkcji poznamy w każdy poniedziałek.

Pierwszy bezpłatny seans odbędzie się 2 lipca o godz. 21:00. Na następny centrum handlowe VIVO! Lublin zaprasza tydzień później o tej samej porze. W związku z aktualną sytuacją epidemiologicznej w kraju pokazy przebiegać będą z zachowaniem szczególnych środków ostrożności oraz zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Pomiędzy miejscami siedzącymi zajmowanymi przez osoby niespokrewnione ze sobą utrzymana zostanie 2-metrowa, bezpieczna odległość. Ponadto do dyspozycji uczestników wydarzenia będzie płyn dezynfekujący.

Serdecznie zapraszamy!


*********

VIVO! Lublin to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni 38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie obiektu nastąpiło 4 marca 2015 roku, a 4 lata później austriacki inwestor IMMOFINANZ zakończył proces integracji swojego największego centrum handlowego w Polsce z marką VIVO!, zmieniając tym samym nazwę obiektu na VIVO! Lublin. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. To pierwsze w Polsce centrum handlowe, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.