Bezpłatne wydarzenia organizowane przez Fundację Inside Out w Lublinie.

grafika przedstawia zdjęcie małego chłopca stojącego za kolorowym namiotem oraz informacje o wydarzeniach oraz loga ich organizatorów.

Bezpłatne wydarzenia organizowane przez Fundację Inside Out 

Rodzinne warsztaty plastyczne - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie/ tłum. PJM

Zapraszamy rodziny wraz z dziećmi od 4 roku życia  na warsztaty plastyczne podczas, których będziemy tworzyć prace bliskie naturze.

12.06 (sobota) godz. 10.00-11.30 – kolorowe namioty tipi
Na spotkaniu wykonany kolorowe namioty tipi, które upiększą skwerek przy parkingu obok Lewiatana i Biblioteki na Poziomie. W namiocie będzie można się także schować i ozdobić go według własnego pomysłu.

19.06 (sobota) godz. 10.00-11.30- recyklingowe ozdoby
Na warsztatach przybliżymy temat ponownego wykorzystania różnorodnych produktów, z których można wykonać piękne ozdoby do domu czy ogródka. Uczestnicy stworzą własne ozdobne pudełka, przyborniki czy portfele.

PROWADZĄCA:
Dominika Knap - animatorka kultury, edukatorka w Galerii Labirynt, koordynatorka projektów. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, ale także innymi grupami wiekowymi czy o różnych potrzebach edukacyjnych. Pracuje głównie metodami cyrkowymi, plastycznymi i ruchowymi. Współzałożycielka i członkini Fundacji Inside Out, w której odpowiada za panel żonglersko- cyrkowy, dostępność wydarzeń i koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.

Teren zielony przy Bibliotece na Poziomie/ Filia nr 40 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie, ul. Sławin 20 (warsztaty plenerowe)
Udział bezpłatny. ZAPISY:  https://forms.gle/14WmALuQTAgRDM6M9

Wydarzenie tłumaczone na Polski Język Migowy.

Szczegóły:  https://tiny.pl/rbpmd

Projekt Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury.

 

Rodzinna gra miejska na Szerokim - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie/ tłum. PJM

Gra miejska w dzielnicy Szerokie pozwoli poznać lepiej historię osiedla, ciekawe miejsca (oraz nazwy ulic związane z historią Polski i słowiańskimi plemionami.

Podczas gry drużyny staną przed konkretnymi zdaniami, które wykonać trzeba podczas spaceru.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy! Zapraszamy całe rodziny! Zgłoś swoją drużynę!

29.05 (niedziela) godz. 16.00-19.00
Zbiórka drużyn przy Bibliotece na Poziomie/ Filia nr 40 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie, ul. Sławin 20 (warsztaty plenerowe)
Udział bezpłatny! Zgłoszenia grup (minimum 2 osoby) i wybór godziny startu:  https://forms.gle/18eoGKG44SP6cbA39

Wydarzenie tłumaczone na Polski Język Migowy, po wypełnieniu zgłoszenia do 26.05

Szczegóły:  https://tiny.pl/rbwrj

Projekt Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury.

 

Konkurs plastyczno-językowym „Eyes Wide Open – A Family Album” - „Oczy Szeroko Otwarte – Album Rodzinny”

Zachęcamy rodziny do wzięcia udziału w konkursie: „Eyes Wide Open – A Family Album” „Oczy Szeroko Otwarte – Album Rodzinny” . By wziąć udział w konkursie należy w dowolnej formie pisemnej w języku angielskim (do 250 słów) opisać wybrane miejsce w dzielnicy Szerokie, które jest ważne dla uczestników oraz dołączenie do tekstu ilustracji wykonanej dowolną techniką plastyczną .

Zgłoszenia do konkursu należy wysyłać na maila biuro@fundacjainsideout.pl
Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie (plik w załączniku).

Na zgłoszenia czekamy do 26 maja (środa) 2021 r. Do wygrania tablet graficzny i vouchery na kursy językowe.

Po konkursie odbędzie się wystawa wybranych prac w przestrzeni Biblioteki na Poziomie – Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 40 w Lublinie (ul. Sławin 20).
30 maja 2021 r.  zostanie ogłoszony zwycięzca konkursu, o czym poinformujemy na naszych mediach społecznościowych.

Projekt Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury.