VIVO! zbiera nakrętki na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci

plakat akcji zbierania nakrętek. Na kobiecych dłoniach, na tle różowego ubrania znajdują się wielokolorowe nakrętki.

VIVO! zbiera nakrętki na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

Z początkiem września na terenie VIVO! Lublin pojawił się tajemniczy pojemnik w kształcie logo obiektu. Klienci mogą tu wrzucić plastikowe nakrętki i tym samym wesprzeć podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Organizacja przeznaczy zebrane podczas „Zakręconej Akcji” fundusze na spełnienie marzeń swoich podopiecznych.

Wspieranie inicjatyw lokalnych instytucji to ważny element działań VIVO! Lublin. Tym razem centrum handlowe postanowiło włączyć się w „Zakręconą Akcję” i postawiło na terenie obiektu pojemnik, do którego klienci mogą wrzucać plastikowe nakrętki. W ten sposób każdy chętny będzie mógł wesprzeć podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Akcja jest częścią realizowanej przez VIVO! Lublin strategii zrównoważonego rozwoju. Zgodnie z założeniami ma ona na celu wsparcie lokalnej instytucji oraz społeczności.

- Zbieranie nakrętek to nie tylko działanie proekologiczne na rzecz środowiska naturalnego, ale przede wszystkim realna pomoc potrzebującym. Przekonać się o tym można odwiedzając nasze centrum handlowe. Cieszymy się, że powierzchnia VIVO! została wykorzystana w szczytnym celu, a tymczasem zachęcamy naszych klientów do wsparcia „Zakręconej Akcji” i regularnego wrzucania plastikowych nakrętek do wyznaczonego przez nas miejsca - mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Pojemnik na nakrętki zlokalizowany jest przy wejściu z parkingu, znajdującym się na poziomie -1.


*********

VIVO! Lublin to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni  38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie obiektu nastąpiło 4 marca 2015 roku, a 4 lata później austriacki inwestor IMMOFINANZ zakończył proces integracji swojego największego centrum handlowego w Polsce z marką VIVO!, zmieniając tym samym nazwę obiektu na VIVO! Lublin. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. To pierwsze w Polsce centrum handlowe, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.